Pomozte dětem > O Pomozte dětem > Články > Peříčkový den na Staroměstském náměstí
Peříčkový den na Staroměstském náměstí

Peříčkový den na Staroměstském náměstí

V sobotu 1. 4. 2017 od 13 do 19 hodin na Staroměstském náměstí v Praze proběhne akce na podporu celorepublikové sbírky Peříčkový týden.

Hlavní myšlenkou celého dne je "Najděte to v sobě a přijďte s námi pomáhat". V rámci Peříčkového dne si budete moci pořídit peříčkovou brož, symbol Peříčkového týdne, za příspěvek do sbírky Pomozte dětem a je připraven bohatý program.

Celou akci moderuje Jakub Voříšek a určitě uvidíte naši patronku Marušku Doležalovou. Vystoupí Václav Tobrman a Jan Roušar s Živým jukeboxem. Dorazí kouzelník Jirka Hadaš. Zazpívá youtuberka Veronika Spurná a potkáte se ještě s jedním youtuberem, a to Jakubem Smrekem FREESCOOTEM. Uvidíte vystoupení z muzikálu Ferda Mravenec a písničkáře a harmonikáře Petra Lüftnera. Můžete se těšit na show Sámera Issy s kapelou a na vystoupení zpěvačky a textařky Patricie s jejím novým projektem VESNA.

Mimo hlavní pódium se můžete těšit na setkání s Kuřetem a postavičkami z večerníčků, na malování na obličej a soutěže pro děti s cenami od ČT Déčko.

PEŘÍČKOVÝ DEN 2017

 

Pomozte dětem

Projekt NROS a České televize podporující ohrožené a znevýhodněné děti

NROS - Nadace rozvoje občanské společnosti
Česká televize
Pomozte dětem

Generální partner

České teplo

Partneři

BRAINZONERaiffeisenbank, a. s.Fresenius KabiTurner PRProfipřekladatelMEDIANPecka modelářSKYPAPERzasilkovna.czFórum dárcůVera GurmetKVMSTRASER spol. s.r.o.EdenredSIP OF COFFEERadio UnitedELKOVRM GastroCityBeeAZ facilityžLUTÉ LÁZNĚImpulsDopravní podnik hlavního města PrahyPutt PDDOMINOMountfield a.s.TympanumENVISPOTInisoftAD-NetRailreklamEpoch TimesDivadlo Na FidlovačceEuforieDeníkAlbatrosHC OlympSchneider Electric CZ, spol. s r. o.La FabrikaČeské dráhyObchod dětemPraha 5Newton mediaSTEMPrávoOP TigerMini-Z RacerPay UAUKROBea BeautyLab storeVideoboardCITY DIGITAL MEDIAOlymptoyMailkitJCDecauxLedmultimediaEuroAWKDPMODivadlo pohádekČtení pomáháJohnson & JohnsonGazzeta groupReprosam