Pomozte dětem > O Pomozte dětem > Články > Sbírka Pomozte dětem má nové číslo účtu

Sbírka Pomozte dětem má nové číslo účtu

Oznámení o změně čísla účtu sbírkového projektu Pomozte dětem.

Vážení a milí dárci,

dovolujeme si Vás upozornit, že bankovní účet veřejné sbírky Pomozte dětem má od 3. 4. 2017 nové číslo: 9595959595/0600.

Pokud máte nastavený trvalý příkaz a chcete nadále přispívat na pomoc ohroženým a znevýhodněným dětem, prosíme, abyste svůj příkaz přesměrovali na nové konto Pomozte dětem.

Stávající účet 505333505/5500 bude na konci léta 2017 ukončen, veškeré Vaše příspěvky došlé na toto konto i po 3. 4. 2017 poputují do sbírky Pomozte dětem.

O uvedené změně je informován Magistrát hl. m. Prahy, který sbírku povolil a její vyúčtování pravidelně sleduje.

O využití svých příspěvků se můžete přesvědčit na našich webových stránkách, na sociálních sítích (Facebook, Twiter, YouTube) a v měsíčním newsletteru Pomozte dětem.

Pomozte dětem

Projekt NROS a České televize podporující ohrožené a znevýhodněné děti

NROS - Nadace rozvoje občanské společnosti
Česká televize
Pomozte dětem

Generální partner

České teplo

Partneři

ReprosamEdenredLedmultimediaTurner PRObchod dětemzasilkovna.czDopravní podnik hlavního města PrahyMONETA Money Bank, a.s.TympanumProfipřekladatelFresenius KabiAlbatrosAUKROKVMSFórum dárcůDM LIFE, S.R.O.AZ facilityMailkitVideoboardSchneider Electric CZ, spol. s r. o.STEMPay UČeské dráhyČtení pomáháLa FabrikaLab storeOlymptoyTRASER spol. s.r.o.žLUTÉ LÁZNĚJohnson & JohnsonCityBeeEpoch TimesPrávoAD-NetDivadlo Na FidlovačceCITY DIGITAL MEDIAOP TigerVera GurmetNewton mediaBest CoffeeDivadlo pohádekDeníkImpulsPraha 5Mountfield a.s.