Pomozte dětem > O Pomozte dětem > Novinky na webu

Novinky na webu

Sbírkový projekt Pomozte dětem startuje novou éru v zasílání dárcovských SMS.

Sbírkový projekt Pomozte dětem startuje...

Dárcovské SMS, které jsou výhradně českým vynálezem, se po třinácti letech mění. Nově mohou dárci posílat neziskovým organizacím DMS nejen v hodnotě 30, ale i 60 nebo 90 korun. A stejně jako v roce 2004 i v roce 2017 inovace...

Peříčkový den na Staroměstském náměstí

Peříčkový den na Staroměstském náměstí

V sobotu 1. 4. 2017 od 13 do 19 hodin na Staroměstském náměstí v Praze proběhne akce na podporu celorepublikové sbírky Peříčkový týden.

17. 3. 2017 FUTURE GATE Ostrava

17. 3. 2017 FUTURE GATE Ostrava

Sbírková kasička na festivalu Future Gate. Cílem činnosti Future Gate o.s. je organizace projekcí, přednášek, workshopů a dalších akcí, které spojuje tématika filmu, science fiction a budoucích technologií.

1. 3. 2017 MOUNTFIELD - kasičky na všech prodejnách

1. 3. 2017 MOUNTFIELD - kasičky na všech...

Od 1. 3. 2017 můžete přispět na sbírkové konto Pomozte dětem na všech prodejnách společnosti Mountfield.

23. 2. 2017 Kozomínský med kasička na prodejně

23. 2. 2017 Kozomínský med kasička na...

Rodinný včelařský provoz, který v současné době obhospodařuje na 200 včelstev, zaměřený na prodej medu koncovému zákazníkovi.

1|2|3|4|5|6|747

Pomozte dětem

Projekt NROS a České televize podporující ohrožené a znevýhodněné děti

NROS - Nadace rozvoje občanské společnosti
Česká televize
Pomozte dětem

Generální partner

České teplo

Partneři

VideoboardPraha 5SKYPAPERRailreklamJohnson & JohnsonEpoch TimesFórum dárcůTRASER spol. s.r.o.Divadlo Na FidlovačceOP TigerLa FabrikaObchod dětemLedmultimediaMEDIANPay UPecka modelářČtení pomáháRadio UnitedGazzeta groupDOMINORaiffeisenbank, a. s.OlymptoyMini-Z RacerSTEMPrávoELKOVPutt PDCityBeeNewton mediaRM GastroAZ facilityEuroAWKInisoftTurner PRCITY DIGITAL MEDIAJCDecauxAUKROBea BeautyAlbatrosENVISPOTTympanumFresenius KabiProfipřekladatelČeské dráhyDopravní podnik hlavního města PrahyKVMSDivadlo pohádekEuforieAD-NetSchneider Electric CZ, spol. s r. o.BRAINZONEHC OlympžLUTÉ LÁZNĚDPMOEdenredLab storeMailkitzasilkovna.czVera GurmetImpulsSIP OF COFFEEMountfield a.s.DeníkReprosam