Pomozte dětem > Pomáhejte > Uspořádejte sbírkovou akci

Hledáme spojence!

Kuře hledá nové spojence!  Proč?  „Abychom získali nové Sbírkaře a je jedno jestli uspořádají pouze jednu akci, nebo se jim spojenectví zalíbí natolik, že akce budou pořádat pravidelně. Je to smysluplné využití volného času, dobrá zkušenost. Lidé jsou velmi kreativní, tak ať to dokáží a přitom pomůžou těm, kteří neměli takové štěstí.“,  říká Monika Sedláčková, koordinátorka sbírkových a benefičních akcí.

Proč se stát a zůstat spojencem Kuřete?

-          Poznáte nové lidi

-          Vyzkoušíte komunikativní dovednosti

-          Stanete se členem Kuřecí komunity

-          Zrealizujete své nápady

-          Poskytneme vám maximální podporu a péči při realizaci akce

-          Zašleme vám propagační materiály projektu Pomozte dětem

Chcete se stát spojencem? Kontaktujte Moniku Sedláčkovou, koordinátorku sbírkových a benefičních akcí  monika.sedlackova@nros.cz, tel: 227 217 261 .

Sbírkové a benefiční akce jsou jedinečnou a nedílnou součástí sbírky a ukazují, že i charita se dá dělat s úsměvem. Do pořádání akce se může zapojit téměř kdokoliv se zápalem pro dobrou věc a podpořit tak nejen projekt, ale i šíření myšlenky dárcovství a solidarity mezi lidmi.

Sbírkové a benefiční akce na podporu sbírky Pomozte dětem probíhají po celý rok a po celé České republice

Zvláštností sbírkového projektu Pomozte dětem jsou sbírky pořádané dětmi. Děti tak pomáhají dětem. Jedná se například o školní akademie, dny otevřených dveří v domech dětí, přehlídky dětských pěveckých souborů, vystoupení dětských tanečních souborů či tradiční celonárodní sbírku pořádanou v předvelikonočním čase Junákem (svazem skautů a skautek v ČR) nazvanou Velikonoční skautské kuřátko.

Jak na to?

V případě, že budete organizovat sbírkovou akci, sepíšeme s vámi potřebnou smlouvu, necháte si na místním úřadě předem pokladničku zapečetit. Po ukončení akce na tomtéž místním úřadě necháte pokladničku rozpečetit a následně složíte vybranou částku na sbírkové konto Pomozte dětem, č. ú. 505 333 505/5500
zdarma na všech pobočkách Raffeisenbank.

Celý postup je podrobně popsán v tzv. Praktickém průvodci pro realizátory sbírkových akcí. Ovšem doporučujeme se s námi spojit. Snažíme se našim sbírkařům a spojenců vyjít, co nejvíce vstříct. Propagační materiály
Organizátorům akcí nabízíme zdarma propagační předměty - pokladničku, samolepky, propisky, klíčenky, placky, plakát k prezentaci akce. Akce je možno podpořit také zapůjčením plyšového maskota (zdarma) v Nadaci rozvoje občanské společnosti.
- formát plakát A3
- formát plakát A4

Kampaň Kuře hledá spojence v České televizi:
15. 1. 2015: Studio 6 Víkend: http://www.ceskatelevize.cz/.../381153-kure-hleda-spojence
26. 1. 2015: Sama doma: http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1148499747-sama-doma

Pomozte dětem

Projekt NROS a České televize podporující ohrožené a znevýhodněné děti

NROS - Nadace rozvoje občanské společnosti
Česká televize
Pomozte dětem

Generální partner

České teplo

Partneři

BiosferaSTEMLab storeCITY DIGITAL MEDIARailreklamBigboardMailkitRadio JuniorVera GurmetEuroAWKBea BeautyČeský Rozhlas 2 – PrahaSmartADInisoftELKOVENVISPOTPutt PDSamuel HornekKluk z plakátuČtení pomáháNewton mediaEuforieSchneider Electric CZ, spol. s r. o.AD-NetSKYPAPERArtinKVMSObchod dětemMEDIANJohnson & JohnsonSIP OF COFFEEAlbatrosPecka modelářDeníkStarbucksNext RealityCAPGEMINIžLUTÉ LÁZNĚGazzeta groupJCDecauxCityBeeColliersDopravní podnik hlavního města PrahyTurner PRBRAINZONEDUSY professionalReprosamRaiffeisenbank, a. s.CrownFórum dárcůLedmultimediaRM GastroDPMOMini-Z RacerDOMINOEdenredVideoboardČeské dráhyDeluxe Team