Pomozte dětem > Prohlášení

Prohlášení

Prohlášení o přístupnosti a použitelnosti webu

Webová prezentace Pomozte dětem (www.pomoztedetem.cz ) je vytvořena s maximální snahou o dobrou přístupnost a použitelnost. Splňuje všechny důležité zásady přístupnosti podle metodiky Blind Friendly Web (projekt Sjednocené organizace slabozrakých a nevidomých), směrnic Ministerstva informatiky ČR i WCAG 1.0.

Texty, odkazy a tisk

  • Uspořádání a ovládání stránek je navrženo tak, aby stránky byly dostupné jak pro alternativní prohlížeče, tak i pro osoby se specifickými potřebami.
  • Odkazy na stránky mimo tento web jsou označeny ikonou (  resp.  ).
  • Všechny stránky jsou opatřeny speciálními styly pro tisk.
  • Struktura layoutu i obsahu je vytvořena strukturálním XHTML 1.0, vizuální prezentace pak pomocí kaskádových stylů (CSS).

Nebude-li zde něco fungovat dle výše uvedeného prohlášení, neváhejte nás kontaktovat, jen tak je možné zjednat rychlou nápravu. Děkujeme.

Prohlášení o ochraně osobních údajů

Prohlašujeme, že s údaji, které nám poskytnete prostřednictvím formulářů na tomto webu, naložíme jako s údaji soukromými a budeme je v tomto smyslu chránit. V žádném případě je bez Vašeho svolení neposkytneme třetím osobám a ani jinak je nezneužijeme.

Prohlášení o autorských právech

Prohlašujeme, že Nadace rozvoje občanské společnosti je držitelem práv k neomezenému užití veškerého obsahu textového i obrazového, který je použit na tomto webu. Z tohoto důvodu není dovoleno bez předchozího souhlasu je zveřejňovat jinde či jinou formou.

Ochranná známka

Pomozte dětem je registrovaná ochranná známka Nadace rozvoje občanské společnosti.

Pomozte dětem

Projekt NROS a České televize podporující ohrožené a znevýhodněné děti

NROS - Nadace rozvoje občanské společnosti
Česká televize
Pomozte dětem

Generální partner

České teplo

Partneři

Mountfield a.s.ProfipřekladatelTRASER spol. s.r.o.Epoch TimesTurner PRImpulsObchod dětemLedmultimediaKVMSFórum dárcůAZ facilityLa FabrikaDivadlo Na FidlovačcePraha 5Best CoffeeReprosamČeské dráhySTEMSchneider Electric CZ, spol. s r. o.OlymptoyVideoboardDopravní podnik hlavního města PrahyEdenredMailkitVera Gurmetzasilkovna.czČtení pomáháDM LIFE, S.R.O.žLUTÉ LÁZNĚLab storeMONETA Money Bank, a.s.Fresenius KabiDeníkPay UAD-NetDivadlo pohádekNewton mediaCityBeeOP TigerJohnson & JohnsonTympanumPrávoAUKROCITY DIGITAL MEDIAAlbatros