Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Pomozte dětem

charitativní sbírka nadace rozvoje
občanské společnosti a české televize

10. 4. 2018

Běh pro Kuře 2018

Charitativní Běh pro Kuře se uskuteční 26. května na pražském Vypichu v těsné blízkosti obory Hvězda. Na celý den je připraven bohatý doprovodný program pro děti i dospělé.

Běh pro Kuře 2018

Trasy běhu povedou přes park obory Hvězda, která se nachází nedaleko centra Prahy. Je zde nádherný park, který je jako stvoření pro sportovní aktivity. To byl jeden z důvodů, proč se běh uskuteční právě v této části Prahy 6. Délka trasy jsou 3 kilometry. Na trase budou pro účastníky připraveny různé zóny v délce cca 100 metrů, ve kterých si užijí netradiční zábavu a to nejen děti, ale i dospělí. Těšit se tak můžete třeba na zónu s barvou, UV světly, nebo horor zónu takže se z běhu stane skutečný zážitek. Tak neváhejte a zapojte se do charitativního běhu, podpoříte tak dobrou věc, zasportujete si a užijete si zábavu. Na místě také naleznete stánky a to nejen s občerstvením a doplňkovým zbožím, ale i s charitativními předměty. Pro děti bude připravena celá řada atrakcí a doprovodný program, při němž vystoupí i některé známé osobnosti.

Více informací naleznete zde.