Pomozte dětem > Děkujeme > Spojencům

Spojenci, organizátoři sbírkových akcí

Spojencem sbírky se může stát každý jednotlivec, skupina jednotlivců či jakkoli velká společnost nebo nezisková organizace, která zorganizuje kdykoli v průběhu roku sbírkovou či benefiční akci a její výtěžek poukáže na sbírkové konto POMOZTE DĚTEM. Mezi spojenci sbírky jsou komerční firmy, neziskové organizace, školy a školky, divadla, obecní úřady nebo i jednotlivé osoby. Sbírkové a benefiční akce probíhají po celý rok a po celé České republice.

Sbírková akce je akce, při níž se do sbírkové pokladničky s logem kuřátka vybírají dobrovolné finanční příspěvky pro sbírku POMOZTE DĚTEM.

Benefiční akce je akce, při níž se finanční prostředky pro sbírku POMOZTE DĚTEM shromažďují prodejem předmětůvstupenek, kupónů do tomboly apod.

Pokud máte zájem zorganizovat sbírkovou nebo benefiční akci a stát se tak spojencem sbírky Pomozte dětem, pokračujte na stránku Jak uspořádat sbírkovou a benefiční akci.

Přehled akcí
Spojenci a sbírkaři 19. ročníku
Spojenci a sbírkaři 20. ročníku

Pomozte dětem

Projekt NROS a České televize podporující ohrožené a znevýhodněné děti

NROS - Nadace rozvoje občanské společnosti
Česká televize
Pomozte dětem

Generální partner

České teplo

Partneři

zasilkovna.czEdenredKVMSCITY DIGITAL MEDIAOlymptoyCityBeeVideoboardImpulsPay UDeníkAZ facilityMini-Z RacerTympanumAlbatrosReprosamLab storePecka modelářČeské dráhyObchod dětemFórum dárcůMailkitTRASER spol. s.r.o.Turner PRSTEMHC OlympLedmultimediaAUKROAdidasBest CoffeeMountfield a.s.Schneider Electric CZ, spol. s r. o.žLUTÉ LÁZNĚČtení pomáháMONETA Money Bank, a.s.AD-NetVera GurmetPrávoDopravní podnik hlavního města PrahyDivadlo pohádekOP TigerProfipřekladatel