Pomozte dětem > Děkujeme > Spojencům > Přehled akcí > Oslava ČSR v Muzeu T. G. M. v Lánech

Oslava ČSR v Muzeu T. G. M. v Lánech

28. 10. 2012  |  Místo: Muzeum T. G. M. v Lánech
Organizátor: CZECHOSLOVAK REAL (CZ), s. r. o.  |  Typ akce: sbírková
Výtěžek: 2 858 Kč

Vedení firmy ČSR – CZECHOSLOVAK REAL připravilo společně s Muzeem T. G. Masaryka a Společnosti M. R. Štefánika na oslavu, která se konala pod záštitou primátora hl. m. Prahy, doc. MUDr. Bohuslava Svobody, CSc.

V neděli 28. října se v odpoledních hodinách sešli hosté na hřbitově v Lánech, kde společně s ředitelem muzea TGM Mgr. Františkem Povolným, za účasti prvorepublikových četníků a smíšeného pěveckého sboru Chorus Laneum, položili věnec ke hrobu prvního prezidenta T. G. Masaryka.

Poté se hosté přesunuli do Muzea TGM, kde VIP osobnosti zasedli k již tradiční simultánní šachové partii. Mezi nimi Mgr. František Povolný - ředitel Muzea TGM, Martin Zach – Muž roku 2009, sl. Kateřina Bočková, Ing. Vladislav Stanko - Managing Director společnosti ČSR a člen prezídia České komory detektivních služeb, Lenka Vacvalová – moderátorka, herečka a tisková mluvčí spol. ČSR, Mgr. Milan Dvořák - zastupitel obce Lány, Dr. Rudolf Soukal – prezident ŠK Dukla Praha, Dominik Bilo - ředitel grafického oddělení Galerie MIRO, Robert Axamit - místopředseda sdružení majitelů domů, Mariana Olšarová - šachová rozhodčí, Sofie Přibylová - TJ Sokol Lány a Viktor Přibyl - ŠK PORG Praha, oba budou v listopadu reprezentovat ČR na MS ve slovinském Mariboru. Utkali se s českou olympioničkou a reprezentantkou WIM Terezou Olšarovou a se slovenskou olympioničkou a reprezentantkou WGM Julií Kočetkovou. 

Související spojenci

Pomozte dětem

Projekt NROS a České televize podporující ohrožené a znevýhodněné děti

NROS - Nadace rozvoje občanské společnosti
Česká televize
Pomozte dětem

Generální partner

České teplo

Partneři

TRASER spol. s.r.o.České dráhyMONETA Money Bank, a.s.Turner PRDivadlo pohádekHC OlympPay UOP TigerKVMSAdidasEdenredBest CoffeeFórum dárcůVideoboardAD-NetSchneider Electric CZ, spol. s r. o.ImpulsDeníkPecka modelářMini-Z RacerReprosamTympanumAZ facilityzasilkovna.czAlbatrosLedmultimediaVera GurmetMountfield a.s.STEMCityBeeProfipřekladatelOlymptoyObchod dětemČtení pomáhážLUTÉ LÁZNĚLab storePrávoAUKROMailkitCITY DIGITAL MEDIADopravní podnik hlavního města Prahy