Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Pomozte dětem

charitativní projekt

Nadace rozvoje občanské společnosti a České televize

Generální partner

STRABAG STAVÍ NOVĚ ZÁKLADY I PRO ŠŤASTNÝ ŽIVOT DĚTÍ

Společnost STRABAG a.s. se stává od února 2021 generálním partnerem sbírky Pomozte dětem a rozšiřuje tak řady velkých i drobných dárců, kteří přispívají na pomoc dětem se zdravotním postižením nebo se sociálním znevýhodněním a dětem v krizi.

Na konci února se nám podařilo navázat skvělou spolupráci a generální partnerství! Společnost STRABAG a.s. se stává generálním partnerem a rozšiřuje tak řady velkých i drobných dárců, kteří přispívají na pomoc dětem se zdravotním postižením nebo se sociálním znevýhodněním a dětem v krizi.

„Každé dítě si zaslouží příležitost a každé dítě by mělo nalézt pomocnou ruku, pokud se ocitne v těžké situaci. Žijeme v době, která se svým způsobem negativně dotýká všech dětí – nemohou chodit do školy, nemohou se potkávat s kamarády, nemohou se věnovat svým zálibám. Handicapované a znevýhodněné děti to ale za těchto okolností mají ještě těžší. Věřím proto, že i letos se díky projektu Pomozte dětem najde dostatek dárců, kteří společně s námi pomohou těmto dětem žít lepší život.“, uvedl Ondřej Novák, předseda představenstva STRABAG a.s.

Tisková zpráva přiložena zde

Zároveň tímto přidáváme logo Strabag do našeho a vzniká tak krásné logo s významnými partnery a zakladateli sbírky Pomozte dětem!

Nadace rozvoje občanské společnosti,

Česká televize,

Moneta Money Bank a.s.,

Strabag a.s.