Pomozte dětem > O Pomozte dětem > Články > Dejte Kuřeti dárek
Dejte Kuřeti dárek

Dejte Kuřeti dárek

Kuře slaví 20. narozeniny. Pokud naší sbírce fandíte a chcete Kuřeti popřát a dát mu dárek, máte jedinečnou příležitost: prostřednictvím kampaně na Startovači můžete nyní přispět na nové kuřecí maskoty.

Plyšové Kuře v nadživotní velikosti dokáže vykouzlit úsměvy na tvářích dětí i dospěláků. Bez něj si nelze představit žádnou akci Pomozte dětem. Díky Vaší podpoře tak kuřecí letka omládne a dál bude roznášet pomoc dětem po celé republice. Přispějte a vyberte si svou odměnu na www.startovac.cz/projekty/pomozte-kureti. Noví maskoti jsou tím nejlepším dárkem, který od Vás může ke kulatému jubileu dostat. 

Martin běží pro Kuře

První pomocník se nám už přihlásil. Jmenuje se Martin Kasa, rád obouvá běžecké boty a miluje výzvy. Proto se rozhodl, že poběží známý závod Birell Grand Prix Praha 2017 v převlečení za Kuře a tím pomůže získat prostředky na čtyři zbrusu nové maskoty Kuřete. Přijďte mu 9. září fandit nebo sledujte na našem facebooku, jestli se mu podaří závod v maskotovi zaběhnout. S Vaší podporou se mu těch 10 km poběží určitě líp! :-)

Současní maskoti nalétali úctyhodných 2 341 kilometrů!

Spočítali jsme, že dosluhující, už řádně opotřebovaný kuřecí tým maskotů navštívil za 20 let svého působení 1 436 neziskových organizací a předal více než 220 milionů korun určených na přímou péči o ohrožené a znevýhodněné děti po celé České republice. To je přece obdivuhodný výkon, za který si naši kuřecí hrdinové zaslouží řádný důchodový odpočinek!

Jménem našich maskotů děkujeme za Váš příspěvek a podporu naší činnosti.

Pomozte dětem

Projekt NROS a České televize podporující ohrožené a znevýhodněné děti

NROS - Nadace rozvoje občanské společnosti
Česká televize
Pomozte dětem

Generální partner

České teplo

Partneři

Dopravní podnik hlavního města PrahyOlymptoyžLUTÉ LÁZNĚPrávoČeské dráhyAUKROMONETA Money Bank, a.s.Vera GurmetAlbatrosEdenredTympanumDeníkPay USTEMOP TigerAdidasDivadlo pohádekFórum dárcůTurner PRTRASER spol. s.r.o.LedmultimediaImpulsCITY DIGITAL MEDIAHC OlympCityBeeProfipřekladatelObchod dětemAZ facilityPecka modelářKVMSLab storeMini-Z RacerBest CoffeeVideoboardČtení pomáháMailkitzasilkovna.czMountfield a.s.Schneider Electric CZ, spol. s r. o.AD-NetReprosam