Pomozte dětem > O Pomozte dětem > Články > Peříčkový den na Staroměstském náměstí
Peříčkový den na Staroměstském náměstí

Peříčkový den na Staroměstském náměstí

V sobotu 1. 4. 2017 od 13 do 19 hodin na Staroměstském náměstí v Praze proběhne akce na podporu celorepublikové sbírky Peříčkový týden.

Hlavní myšlenkou celého dne je "Najděte to v sobě a přijďte s námi pomáhat". V rámci Peříčkového dne si budete moci pořídit peříčkovou brož, symbol Peříčkového týdne, za příspěvek do sbírky Pomozte dětem a je připraven bohatý program.

Celou akci moderuje Jakub Voříšek a určitě uvidíte naši patronku Marušku Doležalovou. Vystoupí Václav Tobrman a Jan Roušar s Živým jukeboxem. Dorazí kouzelník Jirka Hadaš. Zazpívá youtuberka Veronika Spurná a potkáte se ještě s jedním youtuberem, a to Jakubem Smrekem FREESCOOTEM. Uvidíte vystoupení z muzikálu Ferda Mravenec a písničkáře a harmonikáře Petra Lüftnera. Můžete se těšit na show Sámera Issy s kapelou a na vystoupení zpěvačky a textařky Patricie s jejím novým projektem VESNA.

Mimo hlavní pódium se můžete těšit na setkání s Kuřetem a postavičkami z večerníčků, na malování na obličej a soutěže pro děti s cenami od ČT Déčko.

PEŘÍČKOVÝ DEN 2017

 

Pomozte dětem

Projekt NROS a České televize podporující ohrožené a znevýhodněné děti

NROS - Nadace rozvoje občanské společnosti
Česká televize
Pomozte dětem

Generální partner

České teplo

Partneři

žLUTÉ LÁZNĚMini-Z RacerKVMSzasilkovna.czMONETA Money Bank, a.s.AlbatrosPrávoLedmultimediaSchneider Electric CZ, spol. s r. o.DeníkDivadlo pohádekPecka modelářFórum dárcůAUKROOlymptoyTympanumHC OlympReprosamVera GurmetDopravní podnik hlavního města PrahyMailkitVideoboardSTEMLab storeImpulsTurner PRČeské dráhyMountfield a.s.Čtení pomáháAdidasAZ facilityCityBeeTRASER spol. s.r.o.CITY DIGITAL MEDIAProfipřekladatelObchod dětemPay UEdenredBest CoffeeOP TigerAD-Net