Pomozte dětem > O Pomozte dětem > Články > Sbírka Pomozte dětem má nové číslo účtu

Sbírka Pomozte dětem má nové číslo účtu

Oznámení o změně čísla účtu sbírkového projektu Pomozte dětem.

Vážení a milí dárci,

dovolujeme si Vás upozornit, že bankovní účet veřejné sbírky Pomozte dětem má od 3. 4. 2017 nové číslo: 9595959595/0600.

Pokud máte nastavený trvalý příkaz a chcete nadále přispívat na pomoc ohroženým a znevýhodněným dětem, prosíme, abyste svůj příkaz přesměrovali na nové konto Pomozte dětem.

Stávající účet 505333505/5500 bude na konci léta 2017 ukončen, veškeré Vaše příspěvky došlé na toto konto i po 3. 4. 2017 poputují do sbírky Pomozte dětem.

O uvedené změně je informován Magistrát hl. m. Prahy, který sbírku povolil a její vyúčtování pravidelně sleduje.

O využití svých příspěvků se můžete přesvědčit na našich webových stránkách, na sociálních sítích (Facebook, Twiter, YouTube) a v měsíčním newsletteru Pomozte dětem.

Pomozte dětem

Projekt NROS a České televize podporující ohrožené a znevýhodněné děti

NROS - Nadace rozvoje občanské společnosti
Česká televize
Pomozte dětem

Generální partner

České teplo

Partneři

žLUTÉ LÁZNĚDopravní podnik hlavního města PrahyProfipřekladatelCityBeePecka modelářPrávoVideoboardAD-NetPay UAZ facilityAdidasTurner PRMini-Z RacerFórum dárcůCITY DIGITAL MEDIASchneider Electric CZ, spol. s r. o.AUKRODivadlo pohádekVera GurmetLedmultimediaDeníkzasilkovna.czTRASER spol. s.r.o.KVMSMailkitBest CoffeeSTEMHC OlympAlbatrosReprosamOP TigerOlymptoyČeské dráhyMountfield a.s.Čtení pomáháObchod dětemImpulsLab storeTympanumEdenredMONETA Money Bank, a.s.