Pomozte dětem > O Pomozte dětem > Kampaň 2016 a 2017

Kampaň 2016 a 2017

NAJDĚTE TO V SOBĚ

Třeba už to o sobě víte, třeba to v sobě teprve objevíte! – to byla hlavní myšlenka nové kampaně Pomozte dětem, v které Kuře chtělo aktivizovat co nejvíce dárců k pomoci ohroženým a znevýhodněným dětem.

Hodnoticí komise v 18. ročníku sbírky pečlivě vybraly ze 126 žádostí nejlepších TOP 50 projektů neziskových organizací z celé České republiky, které se ucházely v kampani Najděte to v sobě v období od 1. března do 13. května 2016 o dárcovskou podporu. Díky výtěžku z 18. ročníku sbírky bude podpořeno 27 projektů. 

Celou kampaň Najděte to v sobě pro Pomozte dětem zdarma připravila reklamní agentura Labstore. Na její realizaci se bez nároku na odměnu dále podílely fotografka Marta Režová a vizážistka Aneta Stoklasová ze studia Bea Beauty.

Děkujeme všem, kdo v 18. ročníku "přidali peříčko k peříčko" a stali se tak součástí společenství lidí, kteří hrdě mohou říkat JÁ UŽ JSEM TO V SOBĚ NAŠEL, stejně jako následující dárci:

MARIE DOLEŽALOVÁ

MARIE DOLEŽALOVÁ

Herečka, patronka Kuřete

JIŘÍ KOCOUREK

JIŘÍ KOCOUREK

První manažer Pomozte dětem

KATEŘINA KROUPOVÁ

KATEŘINA KROUPOVÁ

Vyučující na Pedagogické fakultě Univerzity Palackého v Olomouci

LUKÁŠ SKÁLA

LUKÁŠ SKÁLA

Zástupce výkonného ředitele AZfacility s.r.o.

ADÉLA HANÁKOVÁ

ADÉLA HANÁKOVÁ

Vyučující na Pedagogické fakultě Univerzity Palackého v Olomouci

JOSEF SLOWÍK

JOSEF SLOWÍK

Vyučující na Pedagogické fakultě Západočeské univerzity v Plzni

Pomozte dětem

Projekt NROS a České televize podporující ohrožené a znevýhodněné děti

NROS - Nadace rozvoje občanské společnosti
Česká televize
Pomozte dětem

Generální partner

České teplo

Partneři

ProfipřekladatelOP TigerOlymptoyPecka modelářImpulsAUKROKVMSTympanumzasilkovna.czTRASER spol. s.r.o.EdenredHC OlympPrávoCityBeeVideoboardCITY DIGITAL MEDIAMountfield a.s.Best CoffeeTurner PRReprosamDopravní podnik hlavního města PrahySchneider Electric CZ, spol. s r. o.Lab storePay UMini-Z RacerČtení pomáháLedmultimediaDeníkMailkitžLUTÉ LÁZNĚAdidasAZ facilityDivadlo pohádekVera GurmetMONETA Money Bank, a.s.České dráhyObchod dětemAlbatrosAD-NetSTEMFórum dárců