Pomozte dětem > O Pomozte dětem > Kampaň 2016 a 2017

Kampaň 2016 a 2017

NAJDĚTE TO V SOBĚ

Třeba už to o sobě víte, třeba to v sobě teprve objevíte! – to byla hlavní myšlenka nové kampaně Pomozte dětem, v které Kuře chtělo aktivizovat co nejvíce dárců k pomoci ohroženým a znevýhodněným dětem.

Hodnoticí komise v 18. ročníku sbírky pečlivě vybraly ze 126 žádostí nejlepších TOP 50 projektů neziskových organizací z celé České republiky, které se ucházely v kampani Najděte to v sobě v období od 1. března do 13. května 2016 o dárcovskou podporu. Díky výtěžku z 18. ročníku sbírky bude podpořeno 27 projektů. 

Celou kampaň Najděte to v sobě pro Pomozte dětem zdarma připravila reklamní agentura Labstore. Na její realizaci se bez nároku na odměnu dále podílely fotografka Marta Režová a vizážistka Aneta Stoklasová ze studia Bea Beauty.

Děkujeme všem, kdo v 18. ročníku "přidali peříčko k peříčko" a stali se tak součástí společenství lidí, kteří hrdě mohou říkat JÁ UŽ JSEM TO V SOBĚ NAŠEL, stejně jako následující dárci:

MARIE DOLEŽALOVÁ

MARIE DOLEŽALOVÁ

Herečka, patronka Kuřete

JIŘÍ KOCOUREK

JIŘÍ KOCOUREK

První manažer Pomozte dětem

KATEŘINA KROUPOVÁ

KATEŘINA KROUPOVÁ

Vyučující na Pedagogické fakultě Univerzity Palackého v Olomouci

LUKÁŠ SKÁLA

LUKÁŠ SKÁLA

Zástupce výkonného ředitele AZfacility s.r.o.

ADÉLA HANÁKOVÁ

ADÉLA HANÁKOVÁ

Vyučující na Pedagogické fakultě Univerzity Palackého v Olomouci

JOSEF SLOWÍK

JOSEF SLOWÍK

Vyučující na Pedagogické fakultě Západočeské univerzity v Plzni

Pomozte dětem

Projekt NROS a České televize podporující ohrožené a znevýhodněné děti

NROS - Nadace rozvoje občanské společnosti
Česká televize
Pomozte dětem

Generální partner

České teplo

Partneři

Dopravní podnik hlavního města PrahyLab storeAUKROSTEMPrávoCITY DIGITAL MEDIAAdidasKVMSČeské dráhyMountfield a.s.ProfipřekladatelLedmultimediaAD-NetHC OlympPay UTurner PRMini-Z RacerMailkitDivadlo pohádekObchod dětemVideoboardAZ facilityCityBeežLUTÉ LÁZNĚPecka modelářOlymptoyVera GurmetDeníkzasilkovna.czMONETA Money Bank, a.s.ReprosamFórum dárcůImpulsAlbatrosČtení pomáháBest CoffeeSchneider Electric CZ, spol. s r. o.EdenredOP TigerTympanumTRASER spol. s.r.o.