Pomozte dětem > O Pomozte dětem > Novinky na webu

Novinky na webu

Dejte Kuřeti dárek

Dejte Kuřeti dárek

Kuře slaví 20. narozeniny. Pokud naší sbírce fandíte a chcete Kuřeti popřát a dát mu dárek, máte jedinečnou příležitost: prostřednictvím kampaně na Startovači můžete nyní přispět na nové kuřecí maskoty.

Díky podpoře od Kuřete může mistr světa tančit dál

Kuře pomáhá dětem, aby mohly zažívat spokojené dětství a plnit si své sny. Jedním z takových dětí je mimořádně nadaný tanečník ze sociálně vyloučené lokality, kterému Kuře přispělo v rámci individuálních projektů. Přečtěte si jeho příběh.

27. 6. 2017 Projektový den ZŠ Řeporyje

27. 6. 2017 Projektový den ZŠ Řeporyje

ZŠ Řeporyje si užila svůj „projektový den“ Výtěžek z této akce putuje na konto POMOZTE DĚTEM.

Byly podpořeny individuální projekty

Byly podpořeny individuální projekty

Hodnotící komise vybrala 20. 6. 2017 tři projekty pro individuální podporu.

1. 7. 2017 Děti vítají prázdniny s Kuřetem

1. 7. 2017 Děti vítají prázdniny s...

První prázdninový den přivítají prázdniny děti společně s Kuřetem. Den bude plný her, soutěží a nebude chybět ani opékání špekáčku. Soutěže budou za odměny od Kuřete. Vstupné dobrovolné jako příspěvek do kasičky na sbírku Pomozte...

Kam poputuje více než 10 milionů korun z 19. ročníku sbírky Pomozte dětem?

Kam poputuje více než 10 milionů korun z...

Naše Kuře letos vybralo rekordní částku a ve středu 7. června 2017 slavnostně předalo šeky 33 podpořeným organizacím. Z výtěžku přesahujícího 10 milionů korun se tak dostane pomoci celkem 2 536 ohroženým dětem po celé republice.

1|2|3|4|5|6|756

Pomozte dětem

Projekt NROS a České televize podporující ohrožené a znevýhodněné děti

NROS - Nadace rozvoje občanské společnosti
Česká televize
Pomozte dětem

Generální partner

České teplo

Partneři

MailkitKVMSProfipřekladatelTurner PRReprosamEpoch TimesDopravní podnik hlavního města Prahyzasilkovna.czAUKROFórum dárcůCITY DIGITAL MEDIAPraha 5Mountfield a.s.DM LIFE, S.R.O.Johnson & JohnsonImpulsOlymptoyTympanumAlbatrosAD-NetVideoboardEdenredCityBeeNewton mediaBest CoffeeTRASER spol. s.r.o.PrávoČtení pomáháČeské dráhyAZ facilitySTEMLedmultimediaSchneider Electric CZ, spol. s r. o.DeníkžLUTÉ LÁZNĚLa FabrikaVera GurmetAdidasPay UDivadlo Na FidlovačceMONETA Money Bank, a.s.Obchod dětemDivadlo pohádekOP TigerLab storeFresenius Kabi