Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Pomozte dětem

charitativní sbírka nadace rozvoje
občanské společnosti a české televize

Top 50

Již čtvrtým  rokem můžete vidět TOP 50 projektů neziskových organizací z celé České republiky vybraných k podpoře ze sbírky Pomozte dětem. Ve 21. ročníku sbírky, který bude ukončen v červnu 2019, potřebuje Kuře pro tyto cenné projekty pomáhající ohroženým a znevýhodněným dětem sesbírat skoro 15 milionů korun.

Jde o nejlepší projekty, které prošly přísným výběrovým sítem celorepublikového hodnocení.

Podívejte se na seznam projektů určených k podpoře z 21. ročníku sbírky Pomozte dětem.

Pod mapou najdete seznam všech organizací TOP 50. Podle barvy pírka pak můžete vidět, pro které z nich se již podařilo podporu získat, na který projekt se právě peníze sbírají a které jsou již podpořeny. Na každý z projektů se můžete podívat podrobně – přečtěte si, jak zlepší život dětem, které ho třeba vůbec dobrý nemají, prohlédněte si fotky,  podívejte se na webové stránky organizací… a najděte to v sobě – Pomozte dětem!

Jednou týdně stahujeme výpis z účtu, a tak můžete vidět, jak poskočil žebříček podpořených. Možností, jak přispět na sbírkové konto, je přitom několik – najděte si tu Vašemu dárcovskému srdci nejbližší.

 

Na podpořené projekty z 20. ročníku se podívejte ZDE.