Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Pomozte dětem

charitativní sbírka nadace rozvoje
občanské společnosti a české televize

Sbírková akce

Hledáme spojence!

Kuře hledá nové spojence! Proč? „Abychom získali další sbírkaře. A je jedno, jestli uspořádají pouze jednu akci nebo se jim spojenectví zalíbí natolik, že akce budou pořádat pravidelně. Je to rozhodně smysluplné využití volného času a dobrá zkušenost,“ říká Zlata Kasová, manažerka Pomozte dětem.

Co Vám spojenectví přinese?
  • Poznáte nové lidi.
  • Zlepšíte své komunikativní dovednosti.
  • Stanete se členem kuřecí komunity.
  • Zrealizujete své nápady.
  • Poskytneme vám maximální podporu a péči při realizaci akce.
  • Obdržíte od nás propagační materiály.

Stát se naším spojencem je přitom naprosto snadné – kontaktujte Hanu Plškovou, koordinátorku sbírkových a benefičních akcí na e-mailu hana.plskova@nros.cz.

Sbírkové a benefiční akce na podporu sbírky Pomozte dětem probíhají po celý rok a po celé České republice. Jsou jedinečnou a nedílnou součástí sbírky a ukazují, že i charita se dá dělat s úsměvem. Do pořádání akce se může zapojit téměř kdokoliv se zápalem pro dobrou věc a podpořit tak nejen projekt, ale i šíření myšlenky dárcovství a solidarity mezi lidmi.

Zvláštností sbírkového projektu Pomozte dětem jsou sbírky pořádané dětmi. Děti tak pomáhají dětem. Jedná se například o školní akademie, dny otevřených dveří v domech dětí, přehlídky dětských pěveckých souborů, vystoupení dětských tanečních souborů či tradiční celonárodní sbírka pořádaná v předvelikonočním čase Junákem (svazem skautů a skautek v ČR), nazvaná Velikonoční skautské kuřátko.

Jak na to?

V případě, že budete organizovat sbírkovou akci, sepíšeme s Vámi potřebnou smlouvu a na místním úřadě si před akcí necháte zapečetit sbírkovou pokladničku. Po ukončení akce na tomtéž místním úřadě necháte pokladničku rozpečetit a následně složíte vybranou částku na sbírkové konto Pomozte dětem, č. ú. 9595959595/0600, zdarma na všech pobočkách MONETA Money Bank, a. s.

Celý postup je podrobně popsán v Praktickém průvodci pro realizátory sbírkových akcí.

Propagační materiály

Organizátorům akcí nabízíme zdarma propagační předměty – pokladničku, samolepky, propisky, klíčenky, placky, plakát k prezentaci akce. Akce je možno podpořit také zapůjčením plyšového maskota (zdarma) v Nadaci rozvoje občanské společnosti.