Pomozte dětem > Jak přispět > Uspořádejte sbírkovou akci

Hledáme spojence!

Kuře hledá nové spojence! Proč? „Abychom získali další sbírkaře. A je jedno, jestli uspořádají pouze jednu akci nebo se jim spojenectví zalíbí natolik, že akce budou pořádat pravidelně. Je to rozhodně smysluplné využití volného času a dobrá zkušenost,“ říká Zlata Kasová, manažerka Pomozte dětem.

Co Vám spojenectví přinese?

  • Poznáte nové lidi.
  • Zlepšíte své komunikativní dovednosti.
  • Stanete se členem kuřecí komunity.
  • Zrealizujete své nápady.
  • Poskytneme vám maximální podporu a péči při realizaci akce.
  • Obdržíte od nás propagační materiály.

Stát se naším spojencem je přitom naprosto snadné – kontaktujte Hanu Plškovou, koordinátorku sbírkových a benefičních akcí na e-mailu 38AkO%bk6hIkQOQf~hFhTj.

Sbírkové a benefiční akce na podporu sbírky Pomozte dětem probíhají po celý rok a po celé České republice. Jsou jedinečnou a nedílnou součástí sbírky a ukazují, že i charita se dá dělat s úsměvem. Do pořádání akce se může zapojit téměř kdokoliv se zápalem pro dobrou věc a podpořit tak nejen projekt, ale i šíření myšlenky dárcovství a solidarity mezi lidmi.

Zvláštností sbírkového projektu Pomozte dětem jsou sbírky pořádané dětmi. Děti tak pomáhají dětem. Jedná se například o školní akademie, dny otevřených dveří v domech dětí, přehlídky dětských pěveckých souborů, vystoupení dětských tanečních souborů či tradiční celonárodní sbírka pořádaná v předvelikonočním čase Junákem (svazem skautů a skautek v ČR), nazvaná Velikonoční skautské kuřátko.

Jak na to?

V případě, že budete organizovat sbírkovou akci, sepíšeme s Vámi potřebnou smlouvu a na místním úřadě si před akcí necháte zapečetit sbírkovou pokladničku. Po ukončení akce na tomtéž místním úřadě necháte pokladničku rozpečetit a následně složíte vybranou částku na sbírkové konto Pomozte dětem, č. ú. 9595959595/0600, zdarma na všech pobočkách MONETA Money Bank, a. s.

Celý postup je podrobně popsán v Praktickém průvodci pro realizátory sbírkových akcí

Propagační materiály

Organizátorům akcí nabízíme zdarma propagační předměty – pokladničku, samolepky, propisky, klíčenky, placky, plakát k prezentaci akce. Akce je možno podpořit také zapůjčením plyšového maskota (zdarma) v Nadaci rozvoje občanské společnosti.

formát plakát A3
formát plakát A4

Kampaň Kuře hledá spojence v České televizi:

15. 1. 2015: Studio 6 Víkend: http://www.ceskatelevize.cz/.../381153-kure-hleda-spojence
26. 1. 2015: Sama doma: http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1148499747-sama-doma

Pomozte dětem

Projekt NROS a České televize podporující ohrožené a znevýhodněné děti

NROS - Nadace rozvoje občanské společnosti
Česká televize
Pomozte dětem

Generální partner

České teplo

Partneři

OlymptoyTRASER spol. s.r.o.ImpulsProfipřekladatelDeníkMountfield a.s.Vera GurmetPecka modelářVideoboardLedmultimediaAD-NetMini-Z RacerMONETA Money Bank, a.s.České dráhyPay UObchod dětemHC OlympAUKROReprosamOP TigerPrávoTurner PRSchneider Electric CZ, spol. s r. o.KVMSSTEMAdidasDivadlo pohádekCITY DIGITAL MEDIAžLUTÉ LÁZNĚLab storeČtení pomáháAZ facilityDopravní podnik hlavního města PrahyCityBeeTympanumEdenredFórum dárcůAlbatrosBest CoffeeMailkitzasilkovna.cz