Pomozte dětem > Prohlášení

Prohlášení

Prohlášení o přístupnosti a použitelnosti webu

Webová prezentace Pomozte dětem (www.pomoztedetem.cz ) je vytvořena s maximální snahou o dobrou přístupnost a použitelnost. Splňuje všechny důležité zásady přístupnosti podle metodiky Blind Friendly Web (projekt Sjednocené organizace slabozrakých a nevidomých), směrnic Ministerstva informatiky ČR i WCAG 1.0.

Texty, odkazy a tisk

  • Uspořádání a ovládání stránek je navrženo tak, aby stránky byly dostupné jak pro alternativní prohlížeče, tak i pro osoby se specifickými potřebami.
  • Odkazy na stránky mimo tento web jsou označeny ikonou (  resp.  ).
  • Všechny stránky jsou opatřeny speciálními styly pro tisk.
  • Struktura layoutu i obsahu je vytvořena strukturálním XHTML 1.0, vizuální prezentace pak pomocí kaskádových stylů (CSS).

Nebude-li zde něco fungovat dle výše uvedeného prohlášení, neváhejte nás kontaktovat, jen tak je možné zjednat rychlou nápravu. Děkujeme.

Prohlášení o ochraně osobních údajů

Prohlašujeme, že s údaji, které nám poskytnete prostřednictvím formulářů na tomto webu, naložíme jako s údaji soukromými a budeme je v tomto smyslu chránit. V žádném případě je bez Vašeho svolení neposkytneme třetím osobám a ani jinak je nezneužijeme.

Prohlášení o autorských právech

Prohlašujeme, že Nadace rozvoje občanské společnosti je držitelem práv k neomezenému užití veškerého obsahu textového i obrazového, který je použit na tomto webu. Z tohoto důvodu není dovoleno bez předchozího souhlasu je zveřejňovat jinde či jinou formou.

Ochranná známka

Pomozte dětem je registrovaná ochranná známka Nadace rozvoje občanské společnosti.

Pomozte dětem

Projekt NROS a České televize podporující ohrožené a znevýhodněné děti

NROS - Nadace rozvoje občanské společnosti
Česká televize
Pomozte dětem

Generální partner

České teplo

Partneři

ProfipřekladatelDopravní podnik hlavního města PrahyImpulsAZ facilitySchneider Electric CZ, spol. s r. o.CityBeeBest CoffeeOP TigerMountfield a.s.České dráhyDivadlo pohádekEdenredžLUTÉ LÁZNĚHC OlympTurner PRTRASER spol. s.r.o.Pay UČtení pomáháLedmultimediaOlymptoySTEMMailkitMONETA Money Bank, a.s.AdidasObchod dětemAlbatrosKVMSLab storeFórum dárcůReprosamPrávoDeníkVideoboardPecka modelářVera GurmetTympanumCITY DIGITAL MEDIAMini-Z RacerAUKROAD-Netzasilkovna.cz