Pomozte dětem > TOP 50 > Auxilium, o.p.s.

Auxilium, o.p.s.

O.T.A. na Valašsku

O.T.A. na Valašsku
Částka 345 520 Kč
Region Střední Morava
Stav Dostali Vaši podporu

O činnosti organizace a podpořeném projektu

Auxiliáni vnímají zdravotní hendikep jako výzvu k hledání originálních řešení životní cesty. Letos budeme hledat cestu životem pro děti s autismem s pomoci videoscénářů, budeme se snažit spojit naše světy v jeden. Věříme, že společně dojdeme až ke dveřím do „obyčejného“ světa a společně s Kuřetem je otevřeme.

IMG_7608 foto (237) foto 465

Příběh

Před rokem a půl jsme začali provázet rodiny se dvěma malými dětmi s autismem. Děti si žily svůj život tak nějak mimo ten svět náš. Postupně jsme k sobě nacházeli cestu, učili se vnímat vzájemně své světy. Občas se nám podařilo naše světy propojit a vše se začalo nádherně měnit. Děti postupně začaly mluvit, dokázaly se včlenit do života vrstevníků v běžné mateřské škole. Dnes se společně těšíme, co nám život přinese na naší dobrodružné cestě.

Pomozte dětem

Projekt NROS a České televize podporující ohrožené a znevýhodněné děti

NROS - Nadace rozvoje občanské společnosti
Česká televize
Pomozte dětem

Generální partner

České teplo

Partneři

MailkitČeské dráhyTRASER spol. s.r.o.PrávoAdidasTurner PRPay UAlbatrosEdenredHC OlympVera GurmetAZ facilityVideoboardzasilkovna.czSTEMSchneider Electric CZ, spol. s r. o.DeníkFórum dárcůDopravní podnik hlavního města PrahyTympanumObchod dětemBest CoffeePecka modelářMountfield a.s.ProfipřekladatelMONETA Money Bank, a.s.OlymptoyReprosamAD-NetČtení pomáháAUKRODivadlo pohádekLab storeLedmultimediaCityBeeCITY DIGITAL MEDIAKVMSžLUTÉ LÁZNĚImpulsOP TigerMini-Z Racer