Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Pomozte dětem

charitativní sbírka Nadace rozvoje
občanské společnosti a České televize

17. 4. 2018

Úspěšný Peříčkový týden

Peříčkový týden byl i letos úspěšný. Do sbírky se díky dobrovolníkům podařilo vybrat fantastických 833 162 Kč. Podívejte se, kdo si vedl nejlépe.

Úspěšný Peříčkový týden

Peříčkový  týden je za námi a my víme, že jsme zase o něco dál než v loňském roce a víme také proč. Protože naši dobrovolníci jsou nejlepší! I letos dali do Peříčkového týdne své srdce, nohy, ruce a duši a díky nim se nám podařilo získat krásných 833 162 Kč. Tyto peníze pomůžou dětem, přinesou jim úsměv na tvář, úlevu a pomoc, která je potřeba. Chceme všem moc poděkovat za to, že pomáháte. Děkujeme za vaše nasazení, ochotu a perfektní spolupráci. Vedli jste si výborně.

V tomto ročníku se zapojilo přes 600 dobrovolníků, kteří do více než 300 kasiček dokázali získat 833 162 Kč. S prodejem peříčkových broží nám pomohlo přes 100 organizací, škol, spojenců a přátel Kuřete.

Všichni byli skvělí a tady jsou ti nejlepší:

Kasička s největším výtěžkem

Zaměstnanci Zásilkovny vybrali do kasičky neuvěřitelných 10 081 Kč a vedení našeho skvělého partnera ještě celou částku dorovnalo na 30 000 Kč.

Nejlepší organizace

“Sdružení D” v Olomouci dokázalo se svými dobrovolníky pro Kuře získat zcela neuvěřitelných 58 189 Kč.

Nejlepší škola

Studenti VOŠ MOST vybrali pro Kuře 40 364 Kč. Do Peříčkového týdne se letos zapojili již potřetí.

Nejlepší dobrovolník jednotlivec

Slečna Veronika Lehrová se nám ozvala na naši výzvu a se svými kolegyněmi vybraly 17 059 Kč.

Děkujeme!