Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Pomozte dětem

charitativní sbírka Nadace rozvoje
občanské společnosti a České televize

4. 7. 2018

Vyberme společně na KUŘECÍHO MASKOTA pro děti !

Minulý týden nám byl z připravované akce 24 hodin pro Kuře v OC Letňany UKRADEN maskot Kuřete. Pojďme společně udělat dobrou věc a pokusme se na pořízení nového maskota vybrat 25.000 Kč tak, aby ještě dlouho sloužil dětem a dělal v ulicích radost.

Vyberme společně na KUŘECÍHO MASKOTA pro děti !
Jak již mnozí z Vás zaregistrovali, minulý týden nám byl z připravované akce 24 hodin pro Kuře v OC Letňany UKRADEN maskot Kuřete. Tradiční symbol pomoci dětem! Nenašel se, ať už jsme zapojili všechny pátrací síly. Maskot je pro fungování sbírky důležitý tak jako sůůůl! Pojďme společně udělat dobrou věc a pokusme se na pořízení nového maskota vybrat 25.000 Kč tak, aby ještě dlouho sloužil dětem a dělal v ulicích radost. Přispět můžete na provozní účet sbírky 222474535/0600 a do poznámky uveďte MASKOT. Všem dárcům vystavíme na vyžádání potvrzení o daru. Ti z Vás, kteří se budou chtít s Kuřetem poté vyfotit, jsou srdečně zváni k nám do nadace! O průběhu Vás samozřejmě budeme informovat.