Pomozte dětem > Jak přispět

Jak přispět

Najděte to v sobě a přidejte peříčko k peříčku...

Peříčkový týden

Celorepubliková sbírková akce Pomozte dětem, během které dobrovolníci nabízejí peříčkovou brož za příspěvek 50 Kč do zapečetěných kasiček.

Posláním peněz na sbírkový účet 505333505/5500

 

1.    Zadáním trvalého příkazu

2.    Zasláním jednorázové platby

3.    Vložením hotovosti na sbírkový účet v Raiffeisenbank

 

Všem jednorázovým i pravidelným dárcům vystavíme na vyžádání potvrzení o daru.

 

Platba on-line

Platební brána společnosti Raiffeisenbank – eKonto.

Platební brána Daruj správně (platební karty, PaySec, ČSOB, ERA).

 

Hodina dětem

Jednoduše zjistěte svou hodinovou mzdu a přes platební bránu PayU darujte svou hodinu dětem. www.hodinadetem.cz

 

Klub přátel Kuřete
Pokud chcete přispívat pravidelně, být informován o dění v Pomozte dětem a účastnit se společných akcí s Kuřetem - staňte se členem Klubu přátel Kuřete. Přihláška

Dárcovská SMS (DMS)

Jednorázová DMS: SMS ve tvaru „DMS KURE“ zašlete na číslo 87 777.  Cena jedné DMS je 30 Kč, Pomozte dětem obdrží 28,50 Kč.

Roční DMS: SMS ve tvaru „DMS ROK KURE“ na číslo 87 777. Touto cestou lze přispívat i pravidelně po dobu jednoho roku. Každý měsíc bude automaticky odečtena částka 30 Kč, Pomozte dětem obdrží 28,50 Kč. 

Dárcovská SMS tzv. DMS může být zaslána z telefonního čísla jakéhokoli českého telefonního operátora. Službu DMS provozuje Fórum dárců, technicky ji zajišťuje ATS Praha. Více na www.darcovskasms.cz.

 

Zakoupení knihy Marie Doležalové

Kniha Kafe a cigárko naší patronky je krásným způsobem pomoci. Můžete udělat radost druhým nebo sobě a pohodlně přispět částkou 20 Kč na konto. 

 

Zakoupení audioknihy Marie Doležalové

Úspěšnou knížku Kafe a cigárko Marie Doležalové vydalo nyní nakladatelství Tympanum v podobě audioknihy. Pokud ji dáte někomu blízkému, uděláte tím dvojí radost – obdarovanému a zároveň i Kuřeti, protože z každého prodaného kousku putuje 20 Kč na sbírkové konto Pomozte dětem.   

 

Staňte se spojencem

Uspořádejte sbírkovou nebo benefiční akci. Nemusíte mít peníze - stačí chuť pomáhat a nápad, jak "vydělat" pro děti co nejvíce peněz. 

 

Nefinanční pomoc

Pomoc může mít formu poskytnutí služby či věcného daru.

 

Smluvní dárcovství - partnerství

Všem firmám, společnostem, právnickým i fyzickým osobám nabízíme příležitost stát se smluvním dárcem sbírky. Ke každému partnerovi přistupujeme individuálně a snažíme se postavit dárcovství na předem stanovených prioritách. Nabízíme úzký kontakt se sbírkovým projektem Pomozte dětem, možnost volby konkrétního podpořeného projektu, přehled o čerpání peněz, možnost účastnit se grantového řízení a podporu v komunikaci s veřejností.

Podmínky daňového zvýhodnění.

 

Pomozte dětem

Projekt NROS a České televize podporující ohrožené a znevýhodněné děti

NROS - Nadace rozvoje občanské společnosti
Česká televize
Pomozte dětem

Generální partner

České teplo

Partneři

SKYPAPERReprosamMEDIANMini-Z RacerAD-NetRailreklamLab storeEpoch TimesEuroAWKNewton mediaPrávoRM GastroMailkitDeníkFórum dárcůDivadlo pohádekJohnson & JohnsonHC OlympOP TigerDOMINORadio UnitedCITY DIGITAL MEDIAENVISPOTSTEMImpulsMountfield a.s.CityBeeLedmultimediaBRAINZONEDPMOKVMSAlbatrosBea Beautyzasilkovna.czČeské dráhyRaiffeisenbank, a. s.ProfipřekladatelObchod dětemTRASER spol. s.r.o.Pay UPutt PDAZ facilityJCDecauxPraha 5Vera GurmetELKOVEdenredČtení pomáháLa FabrikaTympanumGazzeta groupDopravní podnik hlavního města PrahyDivadlo Na FidlovačcePecka modelářInisoftVideoboardžLUTÉ LÁZNĚFresenius KabiAUKROOlymptoySIP OF COFFEEEuforieSchneider Electric CZ, spol. s r. o.Turner PR