Pomozte dětem

Měníme dětské příběhy již 25 let

Akce s Kuřetem

I během roku 2024 budete mít možnost se potkat s Kuřetem na různorodých akcích a zároveň přispět na znevýhodněné děti.

Zapojte se do jedné nebo klidně všech akcí a buďte hrdým dárcem tradiční a oblíbené sbírky Pomozte dětem. Jestli pořádáte sami nějakou akci, které byste chtěli dát charitativní podtext, neváhejte nás kontaktovat na pomoztedetem@nros.cz a společně určitě najdeme skvělé řešení. Sledujte Pomozte dětem také na facebooku a instagramu, kde se dozvíte nejaktuálnější informace nejen o událostech.

Sbírka Pomozte dětem funguje celý rok, pomozte nám měnit dětské příběhy. Čím více darů vybereme, tím více dětí podpoříme!

Společně měníme příběhy ohrožených dětí. Děkujeme, že pomáháte s Kuřetem!

 

Mezinárodní hudební festival český krumlov
17. – 21. července 2024

Díky propojení atraktivního prostředí jednoho z nejkrásnějších měst na světě s klasickou hudbou se MHF Český Krumlov zařadil na mapu evropského kulturního kalendáře. Letní přehlídka až 40 koncertů propojuje hudbu s dalšími uměleckými formami a nabízí díla komorní, symfonická, díla vokálně instrumentální, ale i operní inscenace a balety. S Pomozte dětem budeme součástí doprovodného programu – těšit se můžete tvořivé dílny, našeho maskota, vyvrcholením naší společné spolupráce bude Koncert na Lipně Kuře na šlapadle, který se uskuteční 17. července. Vstupné je dobrovolné, svůj příspěvek můžete věnovat do kasičky Pomozte dětem.

Toulovcovy prázdninové pátky
5. července – 30. srpna  2024

Z pohádky do pohádky. Tak by se dal shrnout maraton pohádek a koncertů, které se konají každý pátek o prázdninách v Litomyšli. Cílem je oživit prázdninovou Litomyšl a dát občanům města, ale také prázdninovým návštěvníkům, malý dárek v podobě pohodově stráveného večera. Hlavním znakem Toulovcových prázdninových pátků je pravidelnost – každý pátek, ve stejný čas (18.00 hodin pohádka, 19.30 hodin kapela), na stejném místě – tím místem je Toulovcovo náměstí neboli tzv. Špitálek. Dříve zde stával špitál, kterému odkázal majetný litomyšlský měšťan Vavřinec Toulovec z Třemošné velký roční plat – ten se stal základem rozsáhlého panství města Litomyšle. Na všechny akce je dobrovolné vstupné a celý výtěžek je věnován na konto Pomozte dětem!

 

 

 

24 hodin pro kuře
22. – 23. ČERVNA 2024 v oc letňany

V druhé polovině června se můžete těšit na tradiční závod rádiem řízených aut třídy Mini-Z, který se uskuteční pod názvem 24 hodin pro Kuře. Závodit se bude na podporu našeho projektu a utkají se zde týmy, jejichž členy jsou modeláři, závodníci i mediálně známé osobnosti. Na akci je vstup zdarma a děti si během akci budou moci vyzkoušet, jak se staví plastikové modely a čekat na ně bude spoustu dalších zajímavých aktivit, včetně zkušební jízdy s Mini-Z.

Na programu akce pak bude, kromě závodu, luxusní tuningový sraz Escape6 Meet 2024, představení značek sériových automobilů a přehlídka supersportů.

24 hodin pro Kuře se uskuteční v prostorách Obchodního centra Letňany v sobotu a neděli 22. a 23. června.

Těšíme se na vás!

 

 

 

RC TATRA SMÍCHOV
19. ČERVNA 2024

Ragbyový tým New Zealand Ambassador’s XV. si zahraje v Praze! A Pomozte dětem bude u toho.

Výběrový tým z Nového Zélandu opět zavítal do ČR, aby se zde utkal s národním týmem v FCC rugby aréně RC Tatra Smíchov ve Smrčinské ulici na Praze 5. Nenechte si ujít tento ragbyový svátek a dorazte na hřiště Rugby Clubu Tatra Smíchov. Vykopávat se bude ve středu 19. června 2024 v 18:00 hod.

Na místě se můžete těšit i na náš stánek s maskotem a doprovodnými sportovními aktivitami.

 

ZLÍN FILM FESTIVAL
2. – 3. ČERVNA

První červnový víkend se s vámi potkáme na 64. Mezinárodní festival filmů pro děti a mládež ve Zlíně v neděli a pondělí 2. a 3. června. Těšit se můžete na našeho žlutého maskota i spoustu zábavných aktivit!

Pro děti jsme si připravili výtvarné dílničky, kde si budou moci vymalovat omalovánky s Kuřetem nebo vytvořit svou vlastní placku. Součástí programu budou i filmové projekce, 20 Kč ze vstupného poputuje na podporu dětí. A nejen pro zvídavé ratolesti jsme si připravili workshop Malý filantrop.  

Náš stánek najdete u Domu České televize v Parku Komenského. Tak se přijďte  za námi podívat a pozdravit se s Kuřetem. 

 

 

den dětí 1. června v říčanech

Oslavte svátek dětí s Kuřetem a užijte si den plný zábavy.

Rozcvička s Kuřetem, pexeso nebo překážkový běh a spoustu dalších zábavných aktivit! To všechno na vás a vaše nejmenší bude čekat v našem stánku v Říčanech. Oslavíme zde společně Den dětí v nabitém programu! Kromě nás se můžete těšit i na stanoviště s Bárou Ladrovou a kamarády, Studiem Dance EB, TŠ Twist, Ellen Pospíšilovou nebo Integrovaného záchranného sboru. Po splnění každého úkolu pak děti dostanou malý dáreček.

Tak nás přijďte navštívit a přispějte na dobrou věc! Těším se na vás v sobotu 1. června od 10:00 u rybníku Marvánek v Říčanech.

 

 

 

 

dny neziskovek 16. května 2024 v dbk budějovická

Přijďte nás 16. května navštívit do Obchodního centra DBK Budějovická v rámci akce Dny neziskovek aneb Malý dárek, velké srdce. Těšit se můžete na náš stánek s merchem i další neziskové organizace. Chybět nebude ani náš věrný maskot s kasičkou!

Do Dnů neziskovek se můžete zapojit koupí výrobků z chráněných dílen, přispěním do dobročinných sbírek nebo účastí na doprovodných akcích. Tak přijďte podpořit dobrou věc a užít si zábavný doprovodný program.

 

Těšíme se na vás ve čtvrtek 16. 5. 9:00 – 18:00 v OC DBK Budějovická! Dny neziskovek spolupořádá městská část Praha 4.

 

 

 

Sustainability summit 25. dubna 2024 v Cubex Centru Praha

Organizátoři druhého ročníku Czech & Slovak Sustainability Summitu, který se bude konat 25. dubna 2024 v Cubex Centru Praha, zveřejnili kompletní konferenční program. Více než 50 řečníků, panelistů a moderátorů vystoupí na pódiu s cílem inspirovat další odborníky na udržitelnost, sdílet osvědčené postupy v oblasti udržitelnosti nebo podporovat diskuzi. Cíl všech zúčastněných je stejný – podpořit zavedení udržitelných principů na českém a slovenském trhu.

Jsme hrdými účastníky summitu. Pokud s tímto tématem taktéž souzníte,  rádi bychom vás pozvali na tuto událost. Více informací naleznete v přiložené pozvánce.

 

 

 

 

31.3. Velikonoce na zámku Žirovnice 

Jako každý rok vás opět rádi s Kuřetem zveme na Zámek Žirovnice. Nalaďte se na velikonoční veselí, užijte si výstavu o velikonočních tradicích a pomáhejte dětem. Každý váš dobrovolný příspěvek pomůže – lehce jako pírko.

Těšíme se na vás! Více na Kuře na zámku Žirovnice

 

 

 

 

 

 

 

26. 3. 2024 – Velikonoční jarmarkJungmannova 15, MyHIve

 

Přijďte za Kuřetem a jinými neziskovými organizacemi na charitativní velikonoční jarmark. Budeme se na vás těšit u našeho Kuřecího stánku, kde si můžete zakoupit naše charitativní kuřecí produkty. Těšíme se na vás.

Pozvánka na Velikonoční jarmark MyHive

Kde: MyHive Jungmannova, Jungmannova 15, Praha 1

 

 

 

 


24. 3. 2024 BR Divadlo – divadelní Představení Velikonoce s Vilíkem 

Mají vaše děti rádi divadelní představení? Zveme vás na velikonoční představení Velikonoce s Vilíkem. Dozvíte se o noci největšího tajemství, jak se plete pomlázka, malují vajíčka či jaké jsou symboly Velikonoc. A při vstupu můžete přispět i na další symbol Velikonoc – velikonoční sbírce s Kuřetem.

Těšíme se na vás. Více na brdivadlo.cz/velikonoce-s-vilikem

 

 

 

20. 3. 2024 Velikonoční jarmark – MyHIve Pankrác

 

Přijďte za Kuřetem a jinými neziskovými organizacemi na charitativní velikonoční jarmark. Budeme se na vás těšit u našeho Kuřecího stánku, kde si můžete zakoupit naše charitativní kuřecí produkty. Těšíme se na vás.

Pozvánka na Velikonoční jarmark MyHive

Kde: Pankrác House, Lomnického 1705/5-9, Praha 4 (stanice metra Pražského povstání)

 

 

 

 

22. – 23. 3. 2024 Zahájení Peříčkového týdne v Metropoli Zličín

Přijďte podpořit znevýhodněné a ohrožené děti. Zapojte se s námi do akce Peříčkový týden sbírky Pomozte dětem. Pro všechny děti máme připravené Velikonoční dílničky za účastni skautů, , kde si můžete vyrobit vlastní placku s kuřetem. Vytvořit vlastní Velikonoční kuřátko nebo s pomocí žlutých peříček opeřit naše Kuře 🙂 a mnoho dalšího.  U vchodu potkáte děti/skauty se žlutými kasičkami ve tvaru kuřete, do kterých můžete přispět. 

Těšíme se na vás.

 

 

 

 

Rozsvícení vánočního stromu s metropolí zličín

Nalaďte se na Vánoce. Jve středu 15.11. rozsvítíme v Metropoli Zličín vánoční strom. Přijďte se svými dětmi, potěšte se s Kuřetem a navštivte vesničku Josefa Lady či ledové kluziště.

 

Prague Car Festival

Potkejte Kuře a jeho pomocníky na Prague Car Festivalu, který se koná o víkendu 28. – 29. října. Těšíme se na Vás

 

Kolotoče bez bariér

Přijďte si zadovádět 5. října před břevnovským klášterem! Kolotoče a jiné atrakce budou pro znevýhodněné děti zdarma 💛

Zveme vás na Kolotoče bez bariér

Pořadatelem již tradiční akce je Spolek břevnovských živnostníků, který každoročně pořádá Břevnovské posvícení, jehož součástí jsou právě Kolotoče bez bariér.

Kolotoče pro handicapované děti se roztočí již ve čtvrtek 5. října 2023 od 14 do 16 hodin před Břevnovským klášterem.

 

 

 

Dny Neziskovek – DBK
Zastavte se za námi 14. června na Den neziskovek v obchodním centrum DBK. Můžete si zde nakoupit merch s Kuřetem a podpořit tak Pomozte dětem. Budeme se na vás těšit mezi 9 a 19hod.

 

 

Metronome Prague

Oslavy kuřecích narozenin vrcholí a to na Metronome festivalu 22. až 24. června na Výstavišti v Praze. Mimo bohatého hudebního programu vás bude čekat stánek Pomozte dětem u Tree Stage. Zastavte se za námi a kupte si kuřecí merche, protože přece dobro sluší. Máme připravené i drobné aktivity pro ty nejmenší nebo se jenom zastavte si odpočinout do záchranného kruhu. Na festivalu můžete také darovat zálohovaný kelímek – záloha putuje na pomoc dětem.

Těšíme se na viděnou!

 

 

 

24 hodin pro Kuře

Rok se s rokem sešel a opět se těšíme na naši oblíbenou společnou akci 24 hodin pro Kuře. A tento rok se potkáme již po osmnácté!

Tradiční závod rádiem řízených modelů aut třídy Mini-Z proběhl o víkendu 17-18.6. 2023 v Obchodním centru Letňany. Všichni, kteří dorazí se mohou zároveň těšit i na plné parkoviště nadupaných aut!

Výtěžek z celého dne putuje na pomoc dětem – přispět můžete do kasiček.
Těšíme se na Vás!

United Islands of Prague

Mezinárodní hudební a multižánrový festival United Islands of Prague se bude konat 5. a 6. května. Doražte do stánku Pomozte dětem na Kampě, kde si můžete zakoupit kuřecí merch nebo si odpočinout v chill zóně. Budeme také na Janáčkově nábřeží, kde se můžete seznámit s činností NROS a Pomozte dětem, poznat některé z podpořených organizací a vyfotit se ve fotokoutku s Kuřetem. Program bude pestrý, tak si ho nenechejte ujít!

 

Čarodějnice, ŽLuté lázně

Zastavte se na Čarodějnickém dnu 30. dubna ve Žlutých lázních. Je připraven bohatý program pro děti a dospělé a nebude chybět ani stánek Pomozte dětem. Přesvědčte se o tom, že pomoc může být i zábava. Na stanovišti, které připravilo Kuře, společně se společností Albatros Media si můžete zkusit výrobu placek, házení pomocného kruhu, nebo si prolistovat nejnovější zajímavou knihu. Těšíme se na vás!

Den otevřených dveří České televize, Praha

Potkejte se s Kuřetem 29. dubna na Dnu otevřených dvěří České televize. Na Kavčích Horách mezi 9 a 18. hodinou si můžete projít studia ČT a mimo jiné se zastavit u stánku Pomozte dětem, kde budou připraveny drobné aktivity pro děti. Můžete si zde zakoupit i kuřecí merch nebo se vyfotit s maskotem Kuřete.

 

 

VELIKONOČNÍ CHARITATIVNÍ JARMARK

Doražte ve čtvrtek 23.3. 2023 mezi 10 – 14 hod. na Vánoční charitativní jarmark v myhive Palmovka (Voctářova 18, 180 00 Praha 8-Palmovka),

kde si můžete koupit ručně dělané výrobky a velikonoční drobnosti od zúčastněných neziskových organizací včetně merche Pomozte dětem. Zastavte se i na kafe a něco dobrého a vybavte se na Velikonoce!

Peříčkový Týden 2023

Pomáhat je lehké jako pírko, přesvědčte se o tom s námi v týdnu 3. až 9. dubna! Pojďme letošní Velikonce pomoci proměnit dětské příběhy způsobem, který nás baví. Způsobů pomoci je mnoho, věříme, že každý si najde ten svůj. Inspirovat se můžete ZDE.

Nastavení cookies souborů

Cookies jsou malé soubory, které webové stránky (i ty naše) ukládají ve Vašem webovém prohlížeči. Obsahy těchto souborů jsou vyměňovány mezi Vaším prohlížečem a našimi servery, případně se servery našich partnerů. Některé cookies potřebujeme, aby webová stránka mohla správně fungovat, některé potřebujeme k marketingové a statistické analytice. Zde si můžete nastavit, které cookies budeme moci používat.

×
Nezbytné cookies

Nezbytné cookies

Jedná se o technické soubory, které jsou nezbytné ke správnému chování našich webových stránek a všech jejich funkcí. Používají se mimo jiné k ukládání produktů v nákupním košíku, zobrazování produktů na přání, ovládání filtrů, osobního nastavení a také nastavení souhlasu s uživáním cookies. Pro tyto cookies není zapotřebí Váš souhlas a není možné jej ani odebrat.

Ovlivňuje funkce
  • Konfigurační cookies
Analytické cookies
Vypnout
Zapnout

Analytické cookies

Tyto cookies nám umožňují měřit výkonnost našich webových stránek a našich online kampaní. S jejich pomocí zjišťujeme počet návštěv, zdroj návštěv a další parametry. Shromážděné údaje zjišťujeme v agregované podobě, která nám neumožňuje údaje dohledat ke konkrétnímu uživateli. Pokud tyto cookies deaktivujete, nebudeme moci analyzovat výkonnost našich webových stránek a optimalizovat je pro co nejsnažší užívání.

Ovlivňuje funkce
  • Goofle analytics
Nastavení cookies