Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Pomozte dětem

charitativní projekt

Nadace rozvoje občanské společnosti a České televize

16. 7. 2021

Go Míra Go

Koloběžkový výlet z Paříže do Prahy s Kuřetem a Mírou. Zapojte se i Vy!

Go Míra Go

„Jmenuji se Miroslav Oros, je mi 45 let a miluji sport a na první pohled bláznivé výkony.“ Takto se představuje na svých stránkách náš nový spojenec Míra Oros. Míra se rozhodl pro netradiční koloběžkový výlet a to rovnou z Paříže do Prahy!

Míra je velký nadšenec do netradičních akcí a zároveň velký srdcař. Část svého výtěžku se rozhodl věnovat na pomoc dětem a spojil se proto s Kuřetem! Podpořit ho můžete i Vy!

 

Jak to bude fungovat?

U FIO Banky je založený na projekt Go Mira Go! transparentní účet (2002003482/2010). Transparentní proto, že se můžete kdykoliv podívat, co se na něm děje. Na tento účet vloží Míra před odjezdem do Francie sám své vlastní peníze, které by měly v pohodě pokrýt náklady spojené s cestou tam i zpět – na naftu do doprovodného auta, na jídlo pro Míra a Tomáše (řidič doprovodného vozidla) a na případné další výdaje. Další peníze přislíbili na účet vložit sponzoři. A věříme, že nějaké peníze připlují i od fanoušků, podporovatelů a dalších lidí, které potká Míra cestou 🙂

Vše, co na transparentním účtu zbyde, pošle Míra na konto našeho projektu Pomozte dětem. A my jej pak poskytneme dětem, které to potřebují.

Trasu, rozhovory, zajímavosti a jak přispět sledujte na stránkách www.gomirago.cz nebo přímo na Mírově facebooku.

O Mírovi a jeho kolovýletu už napsali naši partneři z Frekvence 1, rozhovor si můžete přečíst zde.

A podívejte se na návštěvu Míry v NROS

Známe už částku, kterou Míra společně s dárci dokázali vybrat a jedná se o skvělých

Mira Oros - předávání šeku

101 683 Kč!

Míra se rozhodl pokračovat s dál a proto je transparentní účet stále otevřen!

Děkujeme všem, kteří Míru ještě podpoří a pomohou tak znevýhodněným dětem.

 

 

 

 

 

 

 

Partneři projektu Pomozte dětem