Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Pomozte dětem

charitativní sbírka Nadace rozvoje
občanské společnosti a České televize

17. 1. 2018

Marie Doležalová chystá další hvězdnou Šansoniéru pro Kuře

I na další Šansoniéře vystoupí spousta hvězdných osobností, uskuteční se 22. února 2018 v pražské La fabrice. Tentokrát se hudebně-zábavný benefiční večer ponese na křídlech ptáků – bude se zpívat o holubičkách, vránách, čápech i rosomácích. Králem mezi ptactvem zůstává Kuře, které pomáhá dětem. 

Šansoniéra Marie Doležalové pro Pomozte dětem

Všichni účinkující na charitativní Šansoniéře pro Kuře se tradičně vzdávají svého honoráře. Cena vstupenky je 1 000 korun a celý výtěžek z prodeje putuje na sbírkové konto na pomoc ohroženým a znevýhodněným dětem.

Na Šansoniéře vystoupí kromě Marie Doležalové také Eliška Balzerová, Marta Jandová, Jitka Schneiderová, Marek Taclík, Iva Pazderková, Jan Cina, Lukáš Pavlásek, Veronika Kubařová, Eliška Nezvalová, Lukáš Rous, Marek Zelinka, Jakub Žáček, Marek Holý, Pavel Nečas a další hvězdné osobnosti. Za klavír usedne Václav Tobrman a na kytaru zahraje Jan Burian.

Předprodej vstupenek v divadle La fabrika.