Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Pomozte dětem

charitativní sbírka nadace rozvoje
občanské společnosti a české televize

27. 3. 2019

Peříčkový týden je za dveřmi

Kuřecí kmen Vás vyzývá, zapojte se!

Peříčkový týden je za dveřmi

Jak již víte, do ulic měst po celé České republice vyrazí dobrovolníci oblečení do žlutých triček s logem Kuřete a České televize z řad firemních partnerů, spolupracujících neziskových organizací a škol s našimi zapečetěnými kasičkami. Za minimální příspěvek 50 Kč do kasičky si od nich pořídíte originální peříčkovou brož. Součástí Peříčkového týdne budou i další doprovodné akce.

Pokud žádného dobrovolníka v ulicích nepotkáte, nezoufejte, pírko si již brzy budete moci zakoupit online! Pro sebe, do firmy, pro kamarády! Buďte na Peříčkový týden připraveni a ozdobte se peříčkovou broží! Je krásná a pomáhá dětem! Komu tím pomůžete ? Celkem 3097 dětí z TOP 50 neziskových organizací! 

Děkujeme těm, kteří si o kasičku zažádali, inspirujte ostatní! Stačí kasičku umístit na recepci u vás v kanceláři, ve firmě a zapojit se tak s námi do této krásné sbírkové akce. 

Kasičku i pírka Vám rádi připravíme. Chcete li se k nám přidat, napiště na ludmila.bobkova@nros.cz  a vše Vám rádi přichystáme. 

K peříčkovému týdnu Vás vyzývají i šamani, šamanky, náčelníci a náčelnice kuřecího kmene jako je Marie Doležalová, Bára Mottlová, Sabina Křováková, 05 a Radeček, Pavel Vítek a Ondřej Ruml. 

Připojte se k události zde na našich sociálních sítí a sdílejte mezi své přátele. Čím více nás bude, tím více toho pro ohrožené a znevýhodněné děti uděláme. 

Sdílejte na facebooku s námi jakékoliv postřehy z Peříčkového týdne, posílejte fotografie, komentujte!

Co dalšího jsme pro vás připravili?

– změňte si profilovku a dejte svému okolí vědět, že podporujete peříčkový týden, návod naleznete https://www.facebook.com/profilepicframes

Sledujte vše o peříčkovém týdnu, informace přibývají každým dnem

Vše o Peříčkovém týdnu

Indiánský kmen se rozrostl o tyto osobnosti