Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Pomozte dětem

charitativní sbírka nadace rozvoje
občanské společnosti a české televize

Peříčkový týden

Peříčkový týden je celorepubliková sbírková akce Pomozte dětem. Cílem této akce je zviditelnit sbírkový projekt Pomozte dětem a vybrat finanční příspěvky od dárců. Peříčkový týden 21. ročníku sbírky bude probíhat od 22. dubna do 28. dubna 2019.

Pro výpomoc v rámci celorepublikové sbírky hledáme jednotlivce, dvojice i celé skupiny dobrovolníků. Se zapečetěnými kasičkami společně vyrazíme prodávat originální brože s peříčky, abychom svou pomcí přispěli k lepšímu životu ohrožených a znevýhodněných dětí. Každý dobrovolník od nás dostane vše potřebné. 

Chcete se stát dobrovolníkem?

Vyplňte jednoduchý formulář

 

Jak všechno probíhá?

(podrobnější informace najdete v Pokynech k Peříčkovému týdnu)

Rozvoz materiálu pro dobrovolníky/studenty zajišťuje Zásilkovna, krabice s materiálem (kasičky, brože, trička..) pro vás budou připraveny na pobočce, kterou si zvolíte. Seznam poboček najdete zde: https://www.zasilkovna.cz/pobocky

Po ukončení sbírky proběhne hromadný svoz kasiček. Přímo u vás, na adrese, kterou si zvolíte, (nikoliv přes pobočku Zásilkovny)

Harmonogram:

do 27. 3.                             Odeslat nám vyplněný formulář a podepsanou dohodu pro koordinátora. elektronicky na hana.plskova@nros.cz (dohodu vám rádi zašleme, obraťte se na nás)

15. 4. – 17. 4.                      Zašleme vám materiál na “Zásilkovnu”.

22. 4.  –  28. 4.                   Probíhá Peříčkový týden, můžete vyrazit do ulic s kasičkami. Zda jeden den či více, záleží na vás.

29. 4.                                   Svoz plných kasiček

 

Dokumenty ke stažení:

Přihlašovací Formulář pro organizace (školy, NNO a další)

POKYNY pro Organizace 2019

POKYNY Pro Dobrovolníky 2019

Plakát – HLEDÁME DOBROVOLNÍKY 2019

 

A jaký byl minulý ročník Peříčkového týdne?

Peříčkový týden 20. ročníku byl úspěšný. Do sbírky se díky dobrovolníkům podařilo vybrat fantastických 833 162 Kč. Podívejte se, kdo si vedl nejlépe.
V tomto ročníku se zapojilo přes 600 dobrovolníků, kteří do více než 300 kasiček dokázali získat 833 162 Kč. S prodejem peříčkových broží nám pomohlo přes 100 organizací, škol, spojenců a přátel Kuřete.

Všichni byli skvělí a tady jsou ti nejlepší:

Kasička s největším výtěžkem

Zaměstnanci Zásilkovny vybrali do kasičky neuvěřitelných 10 081 Kč a vedení našeho skvělého partnera ještě celou částku dorovnalo na 30 000 Kč.

Nejlepší organizace

„Sdružení D“ v Olomouci dokázalo se svými dobrovolníky pro Kuře získat zcela neuvěřitelných 58 189 Kč.

Nejlepší škola

Studenti VOŠ MOST vybrali pro Kuře 40 364 Kč. Do Peříčkového týdne se letos zapojili již potřetí.

Nejlepší dobrovolník jednotlivec

Slečna Veronika Lehrová se nám ozvala na naši výzvu a se svými kolegyněmi vybraly 17 059 Kč.

Děkujeme!

 

Videopozvánka na Peříčkový týden z roku 2018
O5 a Radeček zvou na Peříčkový týden (1. – 8. dubna 2018)

Přímo při natáčení pozvánky na Peříčkový týden kapela O5 a Radeček složila veselou písničku pro Kuře. Děkujeme jim, že společně s námi pomáhají dětem a že na návštěvu v olomoucké organizaci Sdružení D zvolili patřičný slušivý outfit od Pískacie. 🙂PS: Ondrovi Ondřej Polák (pán v červenobílém pruhovaném, který umí tak pěkně zacházet s peříčkovou broží) celý tým Pomozte dětem přeje vše NEJ k půlkulatým sobotním narozeninám. 🎂#najdetetovsobe #pomoztedetem #perickovytyden #top50

Zveřejnil(a) Kure Pomozte detem dne Pondělí 29. ledna 2018
Partneři Peříčkového týdne

Děkujeme partnerům, bez kterých by Peříčkový týden nemohl proběhnout.

Uděluji tímto Nadaci rozvoje občanské společnosti svůj výslovný souhlas se zpracováním uvedených osobních údajů. Více info ZDE.

Pozn: Pro bližsí informace Vás budeme brzy kontaktovat. Děkujeme, že pomáháte!


Pozn.: položky označené * jsou povinné.