Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Pomozte dětem

charitativní sbírka Nadace rozvoje
občanské společnosti a České televize

3. 4. 2019

Pomozte dětem 2019 v České televizi

Pošlete dárcovskou sms již teď!

Pomozte dětem_2018, pořad natáčený Českou televizí 2.dubna 2018 ve studiu 4 na Kavčích horách v Praze 4.

Stejně jako v uplynulých dvaceti letech, tak i letos se vrátí Kuře na obrazovku České televize na Velikonoční pondělí, 22. dubna ve 21. 20 na ČT1. 

Již po jedenadvacáté a máte se na co těšit.

Máme velkou radost, program bude nabitý známými osobnostmi jako je  Lucie Bílá, Miro Žbirka, O5 a Radeček, Bára Basiková, Václav Noid Bárta skupina Lake Malawi a zpívat se chystají duety pro Kuře s talentovanými dětmi. To bude paráda!  

V pořadu se již tradičně můžete těšit na medailonky z návštěv organizací, kam se za dětmi vydala patronka projektu Marie Doležalová, Bára Černošková a další.

Celým pořadem bude provázet Jolana Voldánová a bude mít nelehký úkol, přesvědčit diváky, abychom společně vybrali necelých 15 milionů korun pro děti, které to v životě nemají jednoduché. Poslat dárovskou SMS ve tvaru můžete již teď.  DMS KURE 30 nebo DMS KURE 60 nebo DMS KURE 90 na telefonní číslo 87 777.

Pro jaké děti se peníze vybírají ? Podívejte se na seznam TOP 50 organizací a 3097 dětí, kteří potřebují Vaši pomoc a přispějte i Vy!  

Píseň pro Kuře zazpívá O5 a Radeček a to už se Kuře moc těší! 

Velikonoční pondělí tak odstartuje Peříčkový týden, kdy o ulic vyrazí dobrovolníci oblečení do žlutých triček s logem Kuřete a České televize se zapečetěnými sbírkovými kasičkami. Za minimální příspěvek 50 Kč od nich získáte originální žlutou peříčkovou brož. Již brzy bude možné peříčkovou brož zakoupit online! 

A viděli jste náš nový videoklip k Písni pro Kuře? Šiřte a sdílejte myšlenku dárcovství dále!

Videoklip Píseň pro Kuře
Televizní spot Pomozte dětem