Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Pomozte dětem

charitativní projekt

Nadace rozvoje občanské společnosti a České televize

22. 3. 2021

Pomozte dětem – SPOLEČNĚ 5.dubna na České televizi

Koho všeho v tradičním benefičním pořadu již na Velikonoční pondělí uvidíte?

V hudebním studiu v budově České televize v Praze se uskutečnilo nahrávání  písně Sanitka pro koncert Pomozte dětem.

Již po třiadvacáté se sejdeme u českotelevizních obrazovek a SPOLEČNĚ pomůžeme dětem. Tradiční benefiční pořad opět uvidíte na Velikonoční pondělí již 5.4. od 20.10h

 

Přímým přenosem vás provedou moderátoři Matouš Ruml a Marek Němec. Během večera vystoupí také Aneta Langerová, Ondřej Ruml, Jiří Pavlica s Hradišťanem, skupina Monkey Business, operní sbor z Divadla J. K. Tyla v Plzni nebo Ondřej Brousek s Ondřejem G. Brzobohatým.

Benefiční pořad Pomozte dětem společně můžete sledovat 5.dubna také online, více informacích na stránkách České televize.

Letos máme pro vás všechny novinku – tzv. Telethon! Vybrané osobnosti jako třeba horolezec Radek Jaroš, spisovatelka Alena Mornštajnová, herci Simona Stašová a Marek Adamczyk, cukrář Josef Maršálek nebo snowboardistka Eva Samková budou celý den 5. dubna na telefonu a čekat na vaše zavolání. Zavolat může každý, popovídat si se zajímavými osobnostmi a přislíbit částku, kterou pošle na pomoc dětem. Více informací se dozvíte zde.

Pomozte SPOLEČNĚ měnit dětské příběhy.

Měníme příběh Klárky a Tomáše

 

Měníme příběh Klárky a Tomáše
Když se rodiče rozvádějí, nebolí to jenom je. Desetiletá Klárka a pětiletý Tomášek viděli a slyšeli věci, které by děti vidět a slyšet nikdy neměly. Naštěstí do příběhu jejich rodiny vstoupila pomoc Centra LOCIKA, kde vyškolení terapeuti pracují s dětmi i s rodiči. Díky bezplatnému programu Dětství bez násilí rodiče pochopili, jak svým dětem mohou ublížit. Uvědomili si, že to nechtějí. Odloučení rodičů proběhlo nakonec v klidu a povedlo se i nastavit vstřícná pravidla setkávání dětí s tatínkem. Pro obě děti tak znovu začíná dětství a to je moc důležité. Další podobné příběhy zatím čekají na naši pomoc.

 

 

 

Zaslat peněžní dar na pomoc můžete teď hned prostřednictvím

PLATEBNÍ BRÁNY UMÍSTĚNÉ ZDE
POMOCI MŮŽETE TAKÉ ODESLÁNÍM DÁRCOVSKÉ SMS ZPRÁVY.

Tvar DMS je ve tvaru: DMS (mezera) KURE (mezera) 90 na číslo 87 777. Do sbírky pošlete celých 89 Kč. Více info zde.

ZASLÁNÍM NA SBÍRKOVÝ ÚČET VEŘEJNÉ SBÍRKY 95 95 95 95 95 / 0600
PRAVIDELNÁ POMOC

Pravidelná pomoc zajistí péči pro děti po celý rok. Jak přispívat pravidelně se dozvíte zde