Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Pomozte dětem

charitativní projekt

Nadace rozvoje občanské společnosti a České televize

22. 4. 2021

POMOZTE DĚTEM NEZTRATIT SE V MATEMATICE – PODPOŘTE APLIKACI VČELKA

Podpořte na Hithitu projekt zábavné vzdělávací aplikace Včelka. Pomůžete tak dětem, aby se v matematice tolik neztrácely! 😊

POMOZTE DĚTEM NEZTRATIT SE  V MATEMATICE – PODPOŘTE APLIKACI VČELKA

Včelka je online/mobilní výuková aplikace, která slouží jako hravý pomocník při vzdělávání dětí. Díky krásné grafice a interaktivním prvkům vnímají děti procvičování se Včelkou jako zábavnou hru. Z výhradně odborného nástroje, určeného dětem se specifickou poruchou učení, postupem času tvůrci aplikace vytvořili hravého pomocníka pro všechny děti, které potřebují své dovednosti ve čtení a cizích jazycích (AJ, NJ, ŠJ) upevnit. Na metodice Včelky se od samého začátku (od r. 2014) podílejí odborníci z řad pedagogů, specialistů a jazykových lektorů. Nyní se tým Včelky chystá na matematiku a potřebuje naši pomoc.

Chcete udělat dobrý skutek a pomoci tak nejmladší generaci k lepším matematickým základům? Darujte prostřednictvím sbírky POMOZTE DĚTEM Včelku na rok školákovi, který ji opravdu potřebuje!

CHCI VČELKU PRO ŠKOLÁKA, KTERÝ JI POTŘEBUJE!

 

Aktuálně spuštěná výzva na Hithitu  má za cíl vybrat částku 250 000 Kč. Jako jednu z odměn zde můžete darovat Včelku dítěti přes sbírku Pomozte dětem.

My pak, společně s našimi partnerskými organizacemi, vybereme děti, které Včelku potřebují, a kterým pomůže získat nové dovednosti.

 

 

Malé dobré skutky hřejí nejvíc!

Děkujeme, že s námi měníte příběhy dětí už v samotných začátcích jejich cesty za vzděláním.

 

 

 

Darovat dobrý skutek můžete ZDE

 

 

Partneři projektu