Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Pomozte dětem

charitativní projekt

Nadace rozvoje občanské společnosti a České televize

5. 4. 2021

SPOLEČNĚ jsme pomohli dětem

Máme obrovskou radost! Během Velikonočního pondělí 5.dubna a benefičního pořadu Pomozte dětem společně na ČT1 se podařilo vybrat úžasných 12 149 420 Kč a můžeme tak pomoci všem 3 471 konkrétním dětem a nejen těm.

SPOLEČNĚ jsme pomohli dětem

„Letos se naplnil slogan Pomozte dětem společně do puntíku. Díky společnému zapojení herců, muzikantů, sportovců a štábu České televize vznikla rozmanitá benefice, která byla vrcholem letošní kampaně s mottem Pomoc lehká jako pírko. Jsem nadšená, že se k dětem brzy dostane péče a že pomůžeme změnit jejich příběh a zlepšit kvalitu jejich života. Jedinými podstatnými hodnotami do budoucích dní je rodina, solidarita a soudržnost a jak se ukázalo i při naší benefici, velké části našeho národa jsou vlastní. Děkujeme mnohokrát všem dárcům.“ říká Taťána Plecháčková, ředitelka NROS.

Podpořit se povedlo všech TOP 30 organizací, které tak mají prostředky na zajišťování celoroční péče o znevýhodněné děti. Jejich příběhy a projekty si můžete přečíst zde.

S pomocí dětem však nekončíme. Proč? Protože víme, co každý další dar znamená a že můžeme pomoci ještě více dětem.

Koho jsme na obrazovkách během velikonočního pondělí mohli vidět?

Skvělé moderátory Marka Němce a Matouše Rumla. Svým krásným zpěvem nás ohromili Aneta Langerová, Klára Výtisková, Albert Černý, Jiří Pavlica a Hradišťan, kapela Monkey Business a Hanka Zagorová s Petrem Kotvaldem a Standou Hložkem.

Letošní večer byl jedinečný i telefonní linkou, kam mohli dárci volat a popovídat si se známými osobnostmi. A kdo byl vše na telefonu? Anička Polívková, Radek Jaroš, Anička Kameníková, Marek Adamczyk, Eva Samková a spousta dalších!

Záznam z pořadu najdete na stránkách České televize.

 

Děkujeme, že pomáháte s námi a zapojujete se v průběhu celého roku a měníte s námi dětské příběhy k lepšímu.