Pomozte dětem > Česká televize

Česká televize

Česká televize je zákonem zřizovaná plnoformátová televize veřejné služby. V současné době provozuje čtyři programové okruhy, a to celoplošné kanály ČT1 a ČT2, digitální zpravodajskou stanici ČT24 a digitální sportovní program ČT4. Na výrobě pořadů se podílí tři organizační složky: ČT v Praze, Televizní studio Brno, Televizní studio Ostrava.

V čele ČT stojí generální ředitel, kterého jmenuje a kontroluje patnáctičlenná Rada České televize volená Poslaneckou sněmovnou Parlamentu ČR na 6 let, s dvouletou obměnou jedné třetiny členů.

Pomozte dětem

Projekt NROS a České televize podporující ohrožené a znevýhodněné děti

NROS - Nadace rozvoje občanské společnosti
Česká televize
Pomozte dětem

Generální partner

České teplo

Partneři

VideoboardImpulsDivadlo Na FidlovačceAD-NetPay UTympanumEpoch TimesFresenius KabiOlymptoyLa FabrikaDeníkCITY DIGITAL MEDIAObchod dětemSTEMJohnson & JohnsonTRASER spol. s.r.o.Fórum dárcůMailkitAlbatrosČtení pomáháKVMSMONETA Money Bank, a.s.České dráhySchneider Electric CZ, spol. s r. o.Dopravní podnik hlavního města PrahyReprosamzasilkovna.czVera GurmetAZ facilityPraha 5OP TigerCityBeeLedmultimediaDivadlo pohádekMountfield a.s.AUKROEdenredPrávoBest CoffeeLab storeNewton mediaTurner PRDM LIFE, S.R.O.žLUTÉ LÁZNĚProfipřekladatel