Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Pomozte dětem

charitativní sbírka Nadace rozvoje
občanské společnosti a České televize

30. 5. 2018

Běh pro Kuře 2018 se vydařil

V sobotu 26. 5. proběhl na pražském Vypichu charitativní Běh pro Kuře na podporu znevýhodněných dětí.

Běh pro Kuře 2018 se vydařil

Celodenní doprovodný program začínal již v poledních hodinách, zahájila ho a po celou dobu moderovala skvělá dvojice Patricie Solaříková a Barbora Hlaváčková.  O zábavu a nabitý program se postarali známé osobnosti jako jsou například Ondřej Ruml, Sabina Křováková, Živý Jukebox, Ladislav Raego Pham a další.

Na místě bylo k vyzkoušení spoustu atrakcí, možné bylo zakoupit občerstvení, doplňkové zboží i charitativní předměty. Součástí zábavného programu, kde si přišla na své celá rodina, byl dětský odpolední běh určený pouze pro ty nejmenší a to děti do 10 ti let. Hlavní částí celého programu byl večerní běh,který začínal až při setmění a měl jedinečnou atmosféru. Trasa běhu vedla skrze park obory Hvězda a její délku si běžci mohli vybrat ze 3 nebo 5 kilometrů. Trasu lemovaly různé zábavné zóny, například nádherná hravá zóna s UV světly či barvou, pěnová a hororová scéna, která byla skutečným zážitkem nejen pro děti.

Akce se zúčastnilo na 50 dobrovolníků.

Všem zúčastněným moc děkujeme a již teď se těšíme na další ročník.

Více info o závodu Běh pro Kuře zde: http://behprokure.cz

Užijte si atmosféru běhu na fotkách Marty Režové.