Pomozte dětem > Peříčkový týden

Peříčkový týden

DSC03520

PEŘÍČKOVÝ TÝDEN je celorepubliková sbírková akce Pomozte dětem, která proběhne v letošním roce v týdnu od neděle 1. dubna 2018 do neděle 8. dubna 2018

Cílem této akce je zviditelnit sbírkový projekt Pomozte dětem a vybrat finanční příspěvky od dárců do zapečetěné kasičky. 

Letos již potřetí v týdnu od neděle 1. dubna 2018 do neděle 8. dubna 2018 vyrazí do ulic měst celé České republiky dobrovolníci oblečení do žlutých triček s logem Kuřete a České televize z řad firemních partnerů, spolupracujících neziskových organizací a škol s našimi zapečetěnými kasičkami. Za minimální příspěvek 50 Kč do kasičky si od nich pořídíte originální peříčkovou brož.

Součástí peříčkového týdne budou i další doprovodné akce.

Kam vybrané peníze poputují?

Podívejte se na naši letošní TOP 50.
Jde o 50 nejlepších projektů, které prošly přísným výběrem a čekají na podporu.

Chcete se zapojit?

Chcete-li se k nám přidat a jakkoli pomoci s realizací Peříčkového týdne, napište nám na 38AkO%bk6hIkQOQf~hFhTj.

Hledáme jednotlivce, dvojice i celé skupiny dobrovolníků. Zapojit se mohou i školy a další organizace. Každý dobrovolník od nás dostane všechno potřebné.

Dejte nám vědět, vše pro vás připravíme.

 Potřebujeme Vás!

Jaký byl Peříčkový týden vloni?

Prohlédněte si fotogalerii! 

Výtěžek loňského ročníku byl krásných

631 966 Kč.

KE STAŽENÍ:

Plakát - nábor dobrovolníků,

Plakát - peříčkový týden 

Plakat bez brože

 

 

Zapojily se také školy, mezi nimi pražská ZŠ Spektrum. Jak si to děti užily a proč do toho půjdou s Kuřetem znovu, se dozvíte ve videu.

 

 

 

 

Pomozte dětem

Projekt NROS a České televize podporující ohrožené a znevýhodněné děti

NROS - Nadace rozvoje občanské společnosti
Česká televize
Pomozte dětem

Generální partner

České teplo

Partneři

MailkitPay USTEMKVMSAlbatrosPecka modelářProfipřekladatelMONETA Money Bank, a.s.OlymptoyCityBeeMini-Z RacerObchod dětemFórum dárcůžLUTÉ LÁZNĚCITY DIGITAL MEDIAČtení pomáháAUKROČeské dráhyAD-NetVideoboardLab storeDivadlo pohádekSchneider Electric CZ, spol. s r. o.LedmultimediaImpulsBest CoffeeDeníkTurner PRAZ facilityReprosamTympanumOP TigerTRASER spol. s.r.o.Vera GurmetMountfield a.s.PrávoAdidasDopravní podnik hlavního města PrahyHC Olympzasilkovna.czEdenred