Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Pomozte dětem

charitativní sbírka nadace rozvoje
občanské společnosti a české televize

Kampaň Najděte to v sobě

Třeba už to o sobě víte, třeba to v sobě teprve objevíte! – to je hlavní myšlenka kampaně Pomozte dětem, v které se Kuře snaží aktivizovat co nejvíce dárců k pomoci ohroženým
a znevýhodněným dětem.

Kolem sbírky Pomozte dětem se v jubilejním 20. ročníku shromáždily známé osobnosti, které pomáhají dobré věci. Spojuje je společné vnímání smyslu. Nejsou jen pasivními tvářemi, aktivně za Kuřetem coby maskotem sbírky stojí a svůj talent věnují dobré věci.

V předvelikonoční jarní kampani tak nejznámější českou sbírku podporují například herečka Marie Doležalová coby patronka Pomozte dětem, kapely Divokej Bill a O5aRadeček, zpěvák Pavel Vítek, herec Tomáš Měcháček či zpěvák Miro Žbirka.

Hrdinové-osobnosti jsou bojovníci a bojovnice, šamani a šamanky, náčelníci — zdobení žlutým kuřecím peřím za svoje zásluhy pro kmen. Tento kuřecí kmen bojuje tam, kde je třeba pomáhat ohroženým a znevýhodněným dětem.

Poselství zní jasně:

Spojme síly. Najděte to v sobě a přidejte se k nám – v Peříčkovém týdnu od 1. do 8. dubna 2018 po celé České republice i během přímého přenosu benefičního večera pro Pomozte dětem 2. dubna od 21.30 hod. na ČT1.

Na přípravě kampaně Najděte to v sobě se podílí kreativní agentura LABSTORE.

Spot Pomozte dětem 2018