Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Pomozte dětem

charitativní sbírka nadace rozvoje
občanské společnosti a české televize

20. 3. 2018

V přímém přenosu benefice v České televizi zazní 2. dubna premiérově all stars song Pomozte dětem

Již po dvacáté se bude konat benefiční večer ve prospěch sbírkového projektu Pomozte dětem. Odvysílá ho ČT 1 v přímém přenosu na Velikonoční pondělí od 21:35 hod.

Tomáš Polák, zpěvák O5 a Radeček

Kuře slaví kulaté narozeniny! Popřát mu a zároveň koledovat peníze pro děti, které zatím neměly v životě mnoho štěstí, přijdou patronka projektu Marie Doležalová, Jolana Voldánová, Miro Žbirka, O5 a Radeček, Xindl X a Pavel Callta.

Během pořadu zazní v premiéře all stars song Pomozte dětem od skupiny O5 a Radeček. Diváci se mohou těšit na krátké ilustrační medailonky organizací, do kterých se Marie Doležalová, kapela O5 a Radeček a Pavel Callta vypravili za dětmi, a kde peníze ze sbírkového projektu konkrétně pomáhají.

O den dříve – tedy během Velikonoční neděle 1. dubna – odstartuje již třetí ročník celorepublikové sbírkové akce Peříčkový týden. Do ulic vyrazí dobrovolníci oblečení do žlutých triček s logem Kuřete a České televize se zapečetěnými sbírkovými kasičkami. Za minimální příspěvek 50 Kč od nich získáte originální žlutou peříčkovou brož. Nově je možné zakoupit i brož virtuální.

Se zástupci Pomozte dětem, maskotem Kuřete a známými osobnostmi, které dlouhodobě spolupracují se sbírkovým projektem, se můžete setkat 1. a 2. dubna na Staroměstském náměstí v Praze, kde budou tvůrčí dílničky pro děti a další doprovodný program.

  Tisková zpráva ke stažení: 12. 3. 2018: Sbírkový projekt Pomozte dětem a jeho symbol Kuře oslaví dvacetiny v přímém přenosu ČT 2. dubna

 

Osobnosti kampaně Pomozte dětem 2018